Nazan Öncel Türk popunun en eski ve başarılı isimlerinden bir tanesidir. 14 Ağustos’ta çıkan ve birbirinden ünlü isimlerin Nazan Öncel’in şarkılarını söylediği “Ve Nazan Öncel Şarkıları” isimli albüm de, Nazan Öncel’in Instagram üzerinden yaptığı duyuru ile açıklandı.

    Albümde Sezen Aksu, Çağan Irmak, Ceylan Ertem, Tarkan, Sıla, Manuş Baba, Koray Avcı, Göksel, Eypio, Fatma Turgut, Gökhan Türkmen, Neylan Okan ve Mehmet Erdem, Nazan Öncel’in en sevilen parçalarını yorumluyor. Herkes tarafından tam puan alan albümde özellikle Hayko Cepkin’in sert yorumu ile “Bırak seveyim rahat edeyim” parçasını yorumlaması oldukça beğenilmiş. Koray Avcı’nın “Erkekler de yanar” şarkısını kendine has yorumu ile söylemesi de müzik severlerden tam not alıyor. Albümde en çok dikkat eden ünlülerden biri de şüphesiz Eypio. O da “Aynı nakarat” isimli şarkı ile albüme konukluk ediyor.

    Yıldız Tilbe’den sonra Nazan Öncel’in de böyle bir çalışma içerisinde yer alması, herkesten çok güzel tepkiler alıyor. Bu durumda Türk halkının bu şekilde tribute albümlerinden hoşlandığı sonucunu çıkarabiliriz.

    Share.
    Leave A Reply