D&R kitap, elektronik, kırtasiye, müzik, eğlence ve birçok aktiviteyi gerçekleştirmek istediğinizde, vazgeçilmeyen bir markadır. Müzik kategorisindeki geniş yelpazesi ile birbirinden farklı plaklar, sunuluyor. Sevdiklerinizle birlikte eğlenceli vakitleri, D&R pop müzik plakları ile daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

  Sertap Erener Rengarenk Plak

  Sertap Erener Rengarenk plak albümü, sevenler için plak formatı ile sunuluyor. Sertap Erener Türkçe pop müziğin, başarılı sanatçısıdır. 90’lı yıllardan günümüze kadar Türkçe pop müzikte yer almaktadır.

  • Plak içerisinde toplam 17 şarkı bulunur. Şarkılar arasında dört tanesi Soner Sarıkabadayı’nın söz ve bestelerinden oluşur. Geriye kalan şarkılar ise tamamen, Sertap Erener’e aittir.

  Sezen Aksu Biraz Pop Biraz Sezen Plak

  Sezen Aksu’nun 16 şarkıdan oluşan biraz pop biraz sezen plak d&r.com.tr de uygun fiyatıyla, sizler için sunuluyor. Aynı zamanda avantajlı ve indirimli fiyatından da yararlanabilirsiniz. Sezen Aksu’nun muhteşem kadifemsi sesi ile doyumsuz müzik keyfi için online bir şekilde satın alabilirsiniz.

  Beni Affet Harun Kolçak Plak

  Pop müziğin unutulmayan ismi Harun Kolçak, 10 şarkıdan oluşan plağı Beni Affet kapağıyla bulunmaktadır. Beni Affet Harun Kolçak plak, indirimli fiyatıyla sunuluyor. Harun Kolçak söz ve bestesi kendisine ait muhteşem şarkılarıyla, plak keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Gir Kanıma, Müptelayım Sana, Sensiz Olmaz, Beni Affet, Bana Ellerini Ver, Zorundayım, Git İşine, Yüreğimin Yangınları, Özlüyorum ve Yıllar isimli şarkıları, Beni Affet albümünde bulunmaktadır.

  Hoşgör Sen

  Ajda Pekkan’ın Hoşgör sen şarkısının kapağında yer aldığı plağında, Türkçe pop müziğin sevilen birçok şarkısına da yer verilmiştir. Arkadaşlarınızla, ailenizle ya da sevdiğiniz birçok kişiyle keyifli vakitler geçirirken, Ajda Pekkan Hoşgör Sen plakta yer verilen şarkılarla keyfinizi kat ve kat artırabilirsiniz. Ajda Pekkan’ın yıllar geçse de değişmeyen muhteşem şarkılarıyla, doyumsuz bir plak zevki yaşayabilirsiniz.

  Karma

  Her sezon Türkçe pop müzikte yaptığı şarkılarla damga vuran Tarkan, birbirinden güzel 12 adet şarkısından oluşan Karma plağı avantajı ve indirimli fiyatı ile satışa sunulmuştur. Online bir şekilde satın alabilirsiniz. Karma albüm de, Türkçe pop müzikte milyonlarca kişinin dinlemeye doyamadığı şarkılara yer verildiği gibi birçok sevilen şarkısı da bulunmaktadır. Tam anlamıyla 12 adet şarkı mevcut

  Müziğin değişmeyen isimleri ve farklı kategorilerdeki birçok müzik için D&R.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Uygun ve avantajlı fiyatlarıyla plaklar, D&R platformunda yerli yabancı seçeneklerle sizleri bekliyor.

  Share.
  Leave A Reply