Müzik, elektronik ürünler, kırtasiye, hobi, oyuncak, eğitim kitapları ve bunun gibi birçok aktiviteyi dilediğiniz şekilde gerçekleştirmek istediğiniz takdirde, idefix.com sizin de tercihiniz olabilir. İdefix üzerinde milyonlarca ürün, indirimli ve kampanyalı fiyatlarıyla yer ediniyor. Aynı zamanda yeni çıkan ve birçok popüler ürünü de burada bulmanız mümkün!

  Yalan Dünya

  Geçmişten günümüze Müslüm Gürses’in birçok şarkısı, hala ilk günkü gibi dinleniyor. Bu şarkılardan yeni düzenlenenleri ya da henüz hiç duymadığınız birçok şarkıyı, Yalan Dünya albümü ile dinleyebilirsiniz. Yalan Dünya albümü içerisinde eski şarkılarda yer edildiği gibi son çıkan ve düzenlenen birçok şarkısı da, Müslüm Gürses hayranları için bulunuyor. Albüm içerisinde 10 adet parça vardır. Bazı şarkıları Müslüm Gürses’in kendi söz yazarlığını yaptığı parçalar olsa da, Öykü Gürman düeti ve halen milyonlarca kişi tarafından dinlenilen şarkılarına da albümde yer verilmiştir. Müslüm Gürses hayranları için dinlemeye doyamayacakları birçok şarkı bu albümde!

  Bindik Bir Alamete

  Cem Karaca’nın Bindik Bir Alamete şarkısı, birçok film ve diziye konu olmuştur. Hatta belirli yapımlarda replik olarak da hala kullanıyor. Geçmişten günümüze halen kulaklarda olan Bindik Bir Alamete şarkısı, yeni ve henüz duyulmayan parçalarla bir arada! Düzenlemesi de usta şarkıcılar tarafından yapılan şarkılarının yer edindiği albümüne de isim olarak verilmiştir. Bindik Bir Alamete albümü içerisinde Cem Karaca’ya ait şarkılar yer edilirken, söz yazarlığını usta sanatçıların yaptığı farklı şarkılarda bulunuyor. 10 şarkılık albümü dinlerken keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

  Söylüyor

  Sezen Aksu geçmişten günümüze halen zirvede yerini koruyan ve şarkıları ile birçok albüme imza atmış, oldukça önemli bir şarkıcıdır. Yediden yetmişe herkesin severek dinlediği Minik Serçe’nin Söylüyor albümü, 10 parçalık şarkıdan oluşuyor. Albüm içerisinde Bırak Beni, Şinanay, Gidiyorum, Son Bakış, İstanbul Hatırası ve Belalım gibi sevinerek dinlenilen şarkılara yer verilmiştir. Son zamanların sıklıkla tercih edilen ve çok satan albümleri içerisinde bulunan Söylüyor ile sizde Minik Serçe’nin sesiyle doyumsuz bir dinleme keyfi geçirebilirsiniz.

  Belki Alışman Lazım Plak

  Genç kitlenin  severek dinlediği Duman grubunun belki alışman lazım plak albümü içerisinde, 13 adet parça yer ediniyor. Çoğunluğun severek dinlediği ve tercih ettiği albüm içerisinde Bal, Herşeyi Yak, Bu Akşam, Kırmış Kalbini ve albüme de ismini veren Belki Alışman Lazım şarkısı bulunuyor. Türk rock grubunun sevilen grubu Duman ile sizde doyumsuz müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Son çıkan albümler de yerini zirvede koruyan Belki Alışman Lazım Plak albümü, indirimli ve oldukça kampanyalı fiyatıyla sizler için İdefix bünyesinde yer ediliyor.

  Solmayan Şarkılar

  Türk pop müziğinin sevilen ismi Cem Adrian’ın Solmayan Şarkılar albümü içerisinde, 10 adet şarkıya yer verilmiştir. Kendine has duruşuyla  müzik dünyasının sevilen isimlerinden Cem Adrian, albümü içerisinde Duydum Ki Unutmuşsun, Elbet Bir Gün Buluşacağız, Veda Busesi gibi usta sanatçılara ait şarkıları eşsiz yorumuyla seslendirmiştir. Albümüne solmayan şarkılar ismini vermesiyle manidar bir davranış sergileyen Cem Adria,n farklı eserleriyle çoğunluğun beğenisini topladı. Türk sanat müziğinin usta isimlerinin şarkılarını kendi yorumuyla ve incelikli düzenlemeler ile seslendiren Cem Adrian birçok kitlenin takdirini aldı. Solmayan Şarkılar albümü son zamanların dikkat çeken, keyifli ve oldukça ses getiren bir çalışmasıdır. Sevdiğiniz ve desteklediğiniz sanatçıların yeni çıkan albümlerinin daha fazlasına sahip olmak istediğinizde, idefix.com ziyaret edebilirsiniz.

  İdefix üzerinden satın alacağınız ürünlerde indirimli ve kampanyalı fiyatlar uygulanır. Şimdiye İdefix’te alışverişin tam zamanı!

  Share.
  Leave A Reply