Ziynet Salı, ilk kez İngiltere’de konser verecek olmanın heyecanını yaşıyor. Konser, Londra’da bulunan 02 Kentish Town’da 6 Mayıs’ta gerçekleşecek. Değişik kostümleri, sahne şovu ve şarkıları ile sevenlerinin karşısına çıkacak olan Ziynet Salı için İngiltere’nin ayrı bir önemi bulunuyor.

  İngilizce Albüm Hazırlıkları!

  Ziynet Salı, çocukluğunun bir kısmını geçirdiği İngiltere’de ilk defa konser vermeye hazırlanıyor. Bunun heyecanını yaşayan sanatçı iyi bir performans sergilemek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İzleyenler ve sevenleri için çeşitli sürprizlere de yer verecek olan Ziynet Salı, sadece kendi şarkılarını söylemekle kalmayacak, başka şarkıları da İngiltere konser repertuvarına ekleyecek.

  Geçtiğimiz yıl sık sık İngiltere’nin Londra şehrinde müzik çalışmalarını sürdüren Ziynet Salı, “Magic” adını verdiği İngilizce bir klip yayınladı. İngilizce şarkı ve klip çalışmalarını sürdürmeye kararlı olan şarkıcı bu yıl içinde 5 şarkıdan oluşan İngilizce bir albüm çıkartacağını açıkladı.

  Ziynet Salı sık sık çok yönlü çalışmaları ile dikkat çekiyor. Sadece Türkçe ve İngilizce şarkılarla da yetinmeyen sanatçı aynı zamanda Yunanca şarkı da seslendirebiliyor.

  Pop müzikte iyi bir yer edinen Ziynet Salı, konservatuvar eğitimini dereceyle tamamlayıp, 4. olma başarısını göstermiştir.

  Share.
  Leave A Reply