Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye başlayan Selin Cigerci, şarkıcı olmaya karar verdi. Hikaye isimli çıkardığı single’ı sayesinde sevenlerine keyifli vakit geçirme fırsatı sunuyor. Kısa zamanda sosyal medyada ses getiren Ciğerci’nin şarkısı ise yaklaşık olarak 3 milyonun üzerinde bir izlenme oranına sahip.

    Önceden erkek olması ve daha sonrasında yaşadığı cinsiyet değiştirme ameliyatı ile birlikte gündeme gelen isim, şuan İnstagram’ın en popüler hesaplarından birini yönetiyor. 1 milyonun üzerinde takipçi kitlesi olan isim, her gün yaptığı paylaşımlar ile birlikte dikkat çekmeye devam ediyor. Gece kulüplerinde sahne alarak para kazanan Ciğerci, Demet Akalın, Fatih Ürek gibi ünlü isimlerle de yakın arkadaş.

    Hikaye isimli single’ı ile birlikte hayran kitlesini her geçen gün biraz daha arttıran Selin Ciğerci, sosyal medyada yaptığı reklamlar ve çekilişlerle de adından söz ettiriyor. Popüler hale geldikten kısa bir süre sonrasında sanat dünyasına adım atan isim ise sesinin iddialı olmadığını, yalnızca show yaptığını ve eğlendiğini belirtiyor.

    Share.
    Leave A Reply