yasemin_yalcin

  Bu vakte kadar hep televizyon ekranlarında ve tiyatro sahnelerinde görmüş olduğumuz usta oyuncu Yasemin Yalçın, sonunda tam anlamıyla müzik dalına da giriş yaptı. Daha önce televizyon programlarda şarkılara sık sık katılım gösteren Yalçın, “Arasırabesk” adında albümünü çıkardı. Albümünün ilk lansmanını 8 Aralık Pazartesi tarihinde Beşiktaş Kültür Merkezi’nde ( BKM ) yapacak iken gecenin biletleri şimdiden Biletix üzerinden satışa sunuldu. Fiyatların uygun olduğunu ve kaçırmamanız gerektiğini altını çize çize belirtelim. Aşağıda vermiş olduğumuz linkten biletleri şimdiden satın alabilirsiniz.

  Daha önce Suzan Kardeş’in “Makyaj Odası Şarkıları” albümünde bir şarkıyı seslendirerek müzik dünyasında adından söz ettiren tiyatro sanatçısı Yasemin Yalçın, aile meclisinde, arkadaş toplantılarında severek söylediği şarkılardan seçtiği ve 10 şarkıdan oluşan albümünü sevenleriyle buluşturdu.

  Albüm çalışmaları sırasında sesi kullanma konusunda okul yıllarından aldığı eğitimini kullanan sanatçı, başka bir isimle çalışma gereği duymadı. Şarkıları kendisi çalışarak stüdyoya girdi. Arabesk şarkılar söylemeyi çok seven Yasemin Yalçın, 70’li yılların duygusunu yansıttığı parçalarını yine o yılların sound’larına sadık kalarak kaydetti.

  Yasemin Yalçın, “Arasırabesk” albümünü sevenleriyle buluşturmak için 8 Aralık 2014 Pazartesi akşamı BKM sahnesinde olacak. 70’li yıllara dönerek muhteşem bir arabesk gecesi yaşamak için biletlerinizi şimdiden ayırtın.

  Yasemin Yalçın – BKM Biletleri

  Share.
  Leave A Reply