Ting Tings’de gelişim sürüyor

4 yıl süren suskunluklarını ‘Sounds from Nowheresville’ albümüyle bozan İngiliz Indie Pop grubu The Ting Tings, ‘We Started Nothing’ albümündeki soundlarını sürdürmeye kararlı gibi görünüyor.

2008 yılında çıkardıkları ‘We Started Nothing’ albümündeki Shut and Let Me Go ve Great DJ gibi hitlerle hala reklam jinglelarını,televizyon şovlarını,bilgisayar oyunlarını ve soundtrackleri meşgul etmeye devam eden grup, yeni albümlerinde de enerjik ve agresif müzikal yapılarını korumaya çalışmış. Silence ve Hang it Up şarkıları, bir önceki albümdeki hitlerden geri planda kalmasına rağmen son derece başarılı şarkılar. Hit me Down Sonny ve One by One albümün en eğlenceli şarkıları olarak öne çıkıyorlar ve partilerde sıklıkla çalınacaklar gibi görünüyor. Help ve In Your Life albümün genel soundlarının dışında, slow şarkılar olarak dikkat çekmelerine rağmen, dinleyiciyi etki alan altyapılara sahipler.

Aradan geçen 4 sene sonrasında, vokalist Katie White`ın vokal tarzındaki gelişimi net bir şekilde görmek mümkün. Sound olarak, 4 seneki albümlerinin pek dışına çıkmamış olsalar da, değişik altyapılar kullanmaya ve daha soft şarkılar yazmaya başladıklarını söyleyebiliriz. The Ting Tings, müzikal olgunluğuna ulaşıp, tarzlarını oturttukça tadından yenmeyecek bir grup haline gelecek gibi görünüyor.

Yanıt bırak

Copyright © 2012 Muzik Rehber · Tüm hakları saklıdır · Tasarım Müzik