Minik Serçe, yeni albümü olan ‘‘Biraz Pop, Biraz Sen’’ ile 6 yıllık hasretine son vererek yeni albümünü satışa çıkardı. Ünlü müzisyen Sezen Aksu, yeni albümü yeniden sevenleriyle buluştu.

  Albümde bulunan birçok şarkının söz ve müziği Minik Serçe’ye ait. Toplamda 16 şarkıdan oluşan ‘‘Biraz Pop, Biraz Sen’’ albümü, Sezen Aksu’nun kişisel dünyası içerisinde ve başarılı müzik hayatının gelmiş olduğu noktada olan bütün gözlemlerini müziğine ve sözlerine yansıtmış olduğu bir albümdür.

  Sezen Aksu’da 6 Yıllık Hasrete Son

  16 Şarkılık Yepyeni Albümle Yeniden

  Sezen Aksu’nun bugüne kadar çıkarmış olduğu albümlerin içerisinde bulunan bütün şarkılar, son derece popüler bir hale geldi. Her daim bir yönüyle kişisel olan şarkıların tümü pop kategorisinde pek sayılmaz. Her ne kadar iç içe gözükseler de her daim ayrı durdular birbirlerinden. Yeni çıkan bu albüm, bu iç içeliğin ve ayrımın demlenmiş olduğu bir albüm olarak göze çarpıyor.

  Sinan Tuncay tarafından kapak fotoğrafı hazırlanan albüm DMC tarafından Türkiye’de dağıtıma ve satışa sunuldu. Dünyada ise digital olan platformlardan satın alınabilecek.

  Share.
  Leave A Reply