Ünlü sanatçı ve aynı zamanda akademisyen olan Salih DinçelMucize” isimli single’ı ile yeniden müzik severlerle buluştu. Single’ın klip çekimlerini öğrencileri ile gerçekleştiren Dinçel; hayatını paylaştığı öğrencilerine tüm çalışmalarında yer vereceğini söyledi.

    Söz ve müziği Burhan Şeşen’e ait olan Mucize ’nin aranjörlüğünü ise Gürol Ağırbaş üstlendi. Bilindiği gibi Burhan Şeşen Grup Gündoğarken’ in kurucularındandır. Grubun “İstanbul Atina İstanbul” albümünde yer alan şarkı için Salih Dinçel, şarkıyı 14 yaşından beri dinlediğini ve yıllarca sahne performanslarında bu şarkıyı söylemekten büyük keyif duyduğunu dile getirdi.

    Mucize Klibinin Çekimleri ve Yeni Albüm Çalışması

    Single’ın video klibi Kanlıca Serhan Şeşen Derneği’nde çekildi. Çekimin yönetmenliğini Recep Çetin üstlenirken, klipte Salih Dinçel ve öğrencileri birlikte yer aldı. Single çalışmaları boyunca Burhan Şeşen’den çok değerli ve önemli destekler aldığını söyleyen Dinçel yeni çalışmaları hakkında da bilgi verdi. 21 şarkıdan oluşan yeni bir albüm çalışması yürüttüğünü söyleyen sanatçı, albüm düzenlemesinin Şuayip Yeltan tarafından yapıldığını söyledi.

    Share.
    Leave A Reply