Türkiye’nin sevilen rapçilerinden Ezhel hızını kesmeden yeni şarkılar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dönem Lolo ve olay şarkılarıyla kendini gündeme taşımayı başarmıştı. Bu sefer sürprizleri arasında Gentleman ve Luciano’da yer alıyor. Severek dinlenen şarkılarıyla, asi çizgisine devam eden Ezhel, kendine has tarzınıyla dünyanın da frekansına girmeye hazırlanıyor.

    Gentleman’dan Ezhel’e Özel Şarkı

    Tarzını ve stilini hiç bozmadan severek dinlenmeye devam ede Ezhel, Mozambikli Luciano ve Gentleman ile  birlikte yeni bir şarkı yapmaya hazırlanıyor. Ezhel dineyicilerinin hayranlıkla beklediği yeni şarkının tarzının aynı olup olmamasında da farklı görüşler var. Aynı zamanda Türkiye’de küfürlü şarkılar söylediği için de biraz eleştirilen bir şarkıcı olarak, ingilizce ve Türkçe karşışık mı yoksa sadece Türkçe mi o da özellikle bekleniyor.

    Türkiye’nin sorunlarını gündeme taşımasının yanı sıra yeni bir tarz yaratarak da dikkatleri üzerine çeken Ezhel’in yeni şarkısının da ne zaman dinleneceğine dair henüz net bir bilgi yok. Ama kısa zamanda çıkması beklenilen şarkılar arasında yer aldığı kesin.

    Share.
    Leave A Reply