Hem söz yazarı, hem besteci, hem aranjör, hem de yorumcu olan Ersay Üner’den yepyeni bir albüm daha!

    Nokta albümü ile müzikseverleriyle tekrardan buluşan Ersay Üner, yeni çıkarmış olduğu albümünün sevenleriyle buluşmasının mutluluğunu yaşamaktadır.

    Albümdeki şarkılar; Selam, Güm, Yıldızlar, Sana mı Yanayım? Ve albümüne ismini verdiği şarkısı Nokta. Bu beş şarkının yanı sıra albümde, daha önceden yorumladığı; Tatlım Tatlım ve İki Aşık şarkıları da yer alıyor. Nokta albümünde toplamda 7 şarkı bulunan Ersay Üner, Yıldızlar şarkısı haricinde tamamının sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine aittir. Yıldızlar şarkısı ise; Ozan Bayraşa imzası taşımaktadır.

    Yeni çıkardığı albümle ile ilgili düşüncelerini dile getiren şarkıcı Ersay Üner, şunları belirtiyor; “Albümdeki şarkılar birbirleri pek alaka olarak görünmese de aslında bizlere bir genel bir hikaye anlatmaya çalışıyorlar ve bu anlattıkları hikayelerde aynı. İçimden nasıl geliyorsa, şarkıları da o şekilde işliyorum ve bu noktada kendi tarzımı, kendi müziğimi icra etmek adına çaba sarf ediyorum. Bu zamana kadar hiç yapılmamış bir düşünce vardı kafamda ve bu düşüncemi hayata geçirebilmek adına çok uğraş verdim ve sonunda da başardığımı düşünüyorum. Bu albümde anlatılan hikayeler bize ait olan hikayelerdir. Duygular bize ait ama düzenleme kısmında daha modern, daha yeni ve daha değişik bir yapıya getirmek için araştırdım ve dinledim. Bundan sonrası için de çok heyecanlayım.”

    Share.
    Leave A Reply