Son yıllarda müzik sektörünün en ses getiren isimlerinden bir tanesi Demet Akalın olarak karşımıza çıkıyor. Pop müziğinin Kraliçesi unvanına sahip olan ismin hayran kitlesi oldukça fazladır. DMC prodüksiyon tarafından hazırlanan Ateş albümü içerisinde yer alan Esiyor”” şarkısı ise görücüye çıktı.

    Kısa sürede Youtube üzerinden 3 milyon kişi tarafından izlenen klip, yazın en ses getiren parçalarından birisi oldu. Dinamik, eğlenceli ve hareketli görüntüleri ile dikkat çeken şarkı herkesin akıllarında kalabilecek bir melodiye sahip. Demek Akalın pop müzik söz konusu olduğunda en iyi eserleri veren isimlerden birisi konumundadır.

    Şarkının söz ve müziği Ayla Çelik ve Gökhan Tepe’ye aittir. Düzenleme koltuğunda ise Erhan Bayrak oturuyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren albümün en sevilen parçalarından biri haline gelen Esiyor, yaz aylarında hareketli parçaları tercih edenler açısından doğru seçeneklerden biridir. Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal hesaplarda da konuşulan şarkı, 2019 yazının en çok dinlenen parçalarından bir tanesi haline gelecek gibi duruyor.

    Share.
    Leave A Reply