Müzik dünyasına You Tube kanalında yaptığı şarkısıyla bomba gibi düşen Reynmen, 1995 İstanbul doğumlu genç bir adam. Gerçek ismi Yusuf Aktaş olan ve anlamı ilginç olan lakabıyla izlenme rekorları kıran bu şarkıcı aslında diğer fenomenlerden biraz farklı.

    Yayınladığı videolar ile pek çok sosyal medya platformunda başarılı gösterilen genç sanatçının lakabına gelecek olursak ilk olarak Reyn kısmına odaklanmamız gerekiyor keza bu kelime temel olarak kir, leke anlamına gelirken günahın artması ve sert kalplilikle yorumlanırken sona gelen men kelimesi ise engellemek anlamında kullanılıyor. Yani bu genç şarkıcı piyasaya kendini tanıttığı ismiyle günahı engellemek, katı kalpliliği men etmek anlamını taşıyor.

    3 kardeş olan Yusuf Aktaş’ı aslında diğer fenomenlerden ayıran en nemli özelliği You Tube üzerinde kırdığı rekor desek yanlış olmaz. Keza onun gibi bir anda patlayan pek çok genci bir anda sollayan Reynmen 24 saat içerisinde 11 milyon izleyiciyi bulan bir şarkı yaptı. Derdim Olsun ismini tanışan bu şarkıyla da bir anda herkesin ilgi odağı haline geldi.

     

    Share.
    Leave A Reply