Hepsi

  Grup Hepsi, 3 kişilik bir Pop – Teenage Pop kız grubudur. Grubun üyeleri çocukluklarından beri birbirlerini tanımaktadırlar. Grubun menajerliğini grup üyelerinden Cemre’nin annesi Şebnem Özberk yürütmektedir. Grup üyeleri küçük yaştan çalışmalara başlamış ilk albümleriyle büyük beğeni kazanıp önemli isimlerle çalışmış ve düet yapmışlardır. Türkiye’de R&B tarz müziği dansları değişik sahne showlarıyla dikkat çekmişlerdir. Grup çıktığı günden bu yana birçok ödül almış ve başarısını hala devam ettirmektedir.

  Grup Hepsi 2005 tarihli ilk albümleri “Bir” ile büyük başarı kazandı. Başarılı ve oldukça güzel olan grup elemanları Mete Özgencil ve Süleyman Yüksel’in söz ve besteleriyle stüdyo kayıtlarına girişmiş. Sıkı bir çalışmadan sonra Haziran ayında tamamlanan ve piyasaya sokulan “Bir” isimli albüm ile müzik piyasasına damgasını vurmuştur.Albümde bulunan Olmaz Oğlan, Yalan, Her Şeye rağmen ve ‘Üç kalp’ parçalara video klip çekildi. En çok Yalan adlı şarkı başarı kazandı ve Türkiye’de 1 numara oldu.Aynı zamanda çıkış parçaları ‘Olmaz Oğlan’ın ingilizce versiyonuyla yurt dışındada sevilmişlerdir.

  Grubun üyeleri 2007 yılında Hepsi1 adlı televizyon dizisinde rol almıştır. Bu dizi Show TV’de ve ATV’de yayınlandı.
  Türkiye’de çok sevilen ve dünyaca ünlü olan Winx Club çizgi filmin ilk sinema filmin özel soundtrack-CD’si için Hepsi grubu iki şarkı seslendirdi. Bunlar “Sen Bir Tanesin” ve “Sadece bir kız”. Ayrıca “Sen Bir Tanesin” parçasına klip çevirildi.

  Hepsi1 dizisi sona erdikten sonra 2008’in Mayıs ayında 3. stüdyo albümleri çıktı. Bu Şaka 10+1 isimli albümde bir yeni şarkı ve on adet klasik cover şarkı vardır. Yeni şarkı 4 peynirli pizza” kliplendi. “4 peynirli pizza” Kenan Doğulu’nun Hepsi’ye yazdığı şarkıdır. Bu albümde Ozan Doğulu Kenan Doğulu ile çalışmışlardır.

  Son albümden Hep Bana parçasının klibi yayınlandıktan sonra Gülçin Ergül gruptan ayrıldı. Basın ve insanlar tarafından Hepsi Grubu’nun dağıldı söylendi ama grubun üyeleri bunun rivayet olduğunu söyledi. Grup dağılmadını göstermek için 14 Ağustos 2009 tarihinde “Sır” adlı bir single çıkarmıştır.

  9 Mart 2010 tarihinde Geri Dönüşüm adlı ilk 3 kişilik albümleri çıktı.Albümde Ozan Çolakoğlu Mustafa Ceceli gibi önemli aranjörlerle çalışıldı. Bu albümden ilk klip şarkısı Yeter adlı parçaya çekilmiştir.
  Türkiye’de çok sevilen Winx Club çizgi filmin ikinci sinema filmin özel soundtrack-CD’si için 2007’de ki gibi tekrar Hepsi iki adet şarkı söyledi. Bunlar Harikalar Diyarı ve Süper Kızlar. Harikalar Diyarı-şarkısı Eskişehirde bir gemi üzerinde kliplendi.
  Ayrıca Geri Dönüşüm-albümün diğer bir şarkısı “Canıma Değsin”e Çeşme Alaçatı sokaklarında bir klip çekilmiştir. Ardından aynı albümün 3. Klibini de Kasım 2010’da “Nükleer” adlı parçaya çekmişlerdir.

  Nisan 2011’de Hepsi ve Murat Dalkılıç’ın ve Volga Tamöz’ünde eşlik ettiği “Şık Şık” isimli parça yayınlandı.
  Kasım ayında Hepsi Kral Pop ve Shell V-Power sponsorluğu ile Türkiye’nin birçok il merkezlerinde konserler verdi.
  Aynı zamanda Geri Dönüşüm albümün dördüncü klibi Söz-Beste Soner Sarıkabadayı’ya ait olan Uğraşma ‘ya Gülşen Aybaba yönetmenliğinde çekildi. Kısa süre sonra grubun yeni singleı Fındık Kadar internet üzerinde yayınlandı.

  2012 yılında Hepsi grubu yeni şarkı yayınlamadı ve sadece birkaç etkinliklere ve televizyon progamlarına katıldı.

  2013 yılın ilk günlerinde Hepsi grubu Sarmaş Dolaş ismini taşıyan şarkılarnı aynı Sır (2009) ve Fındık Kadar (2011) gibi internet üzerinde yayınladı.

  Share.
  Leave A Reply