Desa 1972 yılında buna yana çalışma sürdüren ve aynı zamanda ise bir Türk markası olarak hizmet vermektedir. Bu alanda yıllardır süregelen müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile birlikte büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Bu alanda üretim sağlayan ve her zaman kaliteyi odak olan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok fazla model ve çeşitlik ile birlikte her kesime en iyi şekilde hitap etmeyi benimsemiştir. Sizler de her zevke uygun ürünler ile doğru bir stili keşfetme imkanı elde edebilirsiniz.

  Anica Kadın Çizme

  Kadın çizmeler benzersiz bir şekilde tasarlanmış olu ayaklarınızı hem sıcacık tutmaya hem de harika kombinleme imkanı sunmaktadır. Öyle ki bu çizme modelinde 40 numaraya kadar numara skalası mevcuttur. Buna ek olarak da renk seçenekleri de bulunmaktadır. Dolapların vazgeçilmez ve kış günlerinin olmaz olmaz parçaları olarak en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

  Damita Erkek Deri Bot

  %100 deri ve aynı zamanda ise deri iç tabanı ile üretilmiş olan botlar kış günlerinin olmaz olmaz parçası olarak yer alır. Öyle ki bu alanda oldukça geniş numara seçenekleri de mevcuttur. 45 numaraya kadar uyum sağlayacak numara bedenleri bulunur. Benzersiz bir rahatlık ile birlikte aynı zamanda oldukça konforlu olan bir bottur. Buna ek olarak kolay ve rahat bir şekilde her şekilde kombilenme ile birlikte şıklığınıza şıklık katmış olursunuz.

  Giovana Siyah Gömlek Yakalı Deri Ceket

  Her dolabın olmazsa olmaz parçası olan deri ceketler bedensiz bir şıklık imkanı sunmaktadır. Deri markası olarak hizmet sağlayan DESA bul alanda oldukça kaliteli ürün tasarımları sağlamaktadır. Gerek renk gerek ise beden seçenekleri ile her yerde gözde bir hale gelmekte olup aynı zamanda benzersiz kombinler ile de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

  Chase Erkek Deri Ceket

  Erkeklerin kış aylarında vazgeçilmezi olarak tercih edilen deri ceketler olmazsa olmaz parçalar olarak tamamlayıcı amacı ile kullanılır. Öyle ki bu alanda sizlere hem şık hem de rahatlık imkanı sunmaktadır. Geniş beden seçenekleri ile XXL bedene kadar uyum sağlamaktadır. Öyle ki hem şık görünme hem de konfor açısından Türkiye’nin en iyi markası olarak hizmet sağlar.

  Huda Deri Monogrom Alışveriş Çanta

  Deri çantalar konusunda oldukça üstün bir kalitede hizmet sağlayan DESA bu alanda benzersiz tasarımlar ile hizmet vermektedir. En önde çıkan modeller arasında yer alan Huda deri çantalar ile geniş yapısı ile çok fazla eşya kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda ise kombinlerinizde çok rahat bir şekilde tercih edebilme imkanına sahip olursunuz.

  Desa Türkiye’nin en üstün kalitede hizmet sağlayan deri markası olarak karşımıza çıkmasına ek olarak bu alanda sürekli ve yenileyici olarak da hizmet sağlar. Aynı zamanda kampanyaları ve indirimleri ile birlikte çok kolay bir şekilde satın alabilme imkanını elde etmiş olursunuz.

  Share.
  Leave A Reply