Cumhuriyetin kurulduğu 1923 yılında başlayan ayakkabı yolculuğu bugün güçlü bir online satış ağı ve elliye yakın mağaza ile devam ediyor. Ayakkabı Dünyası köklü geçmişinde kendi koleksiyonundaki ürünlerle farklılaşıyor. Dünyanın lider markaları mağazalarda müşteriler ile buluşturuluyor!

  Nike Air Max Bella TR4 Beyaz Kadın Spor Ayakkabı

  Max Air yastıklama konforunu öne çıkaran Nike Air Max Bella TR4 beyaz kadın spor ayakkabı dayanıklı bantlarla hem esnekliğini hem de güzelliğini bir araya getiriyor. Antrenman boyu ayakların konforlu ve rahat olmasını sağlayan ürün aynı zamanda destekleyici.

  Denge avantajı sağlayan yapısı sentetik değeri ve topuk kısmını sar an uyumlu bir koruma sağlıyor. Orta kısımdaki bantlar bağcıklarla entegre olması sayesinde ayağı sıkarak sabitliyor. Kauçuk topu adımlara kavrayış kazandırırken düz taban zeminlerde destekliyor ayrıca dokulu filesi ayağı nefes aldırıyor.

  Nike Revolution 5 Lacivert Erkek Koşu Ayakkabısı

  Koşu esnasında ayakları yumuşak köpüklü yastıkları ile destekleyen Nike revolution 5 lacivert erkek koşu ayakkabısı minimalist ve hafif. Örgü malzemesi ayağı sararken aynı zamanda nefes aldırır. Destek sağlayan tasarımı gün içerisinde sürekli giymeye uygun.

  Topuk kısmı güçlendirilirken dış kısım ayrıntıları dayanıklılık kazandırmakta. Yumuşak köpük orta taban denge sağlamaya yardımcı olurken dokulu dış duvar ağırlığını azaltmakta. Kauçuk dış taban özelliği sayesinde her zeminde uzun süreli tutuş imkanı oluşturur.

  Nike Court Borough Low Siyah Unisex Basketbol Ayakkabısı

  Şıklık ve rahatlığı buluşturan Nike court borough low siyah unisex basketbol ayakkabısı yapılandırılmış destekleyici uyum sunuyor. Çocukların ayaklarını korumaya yardımcı olan ürün düşük bilekliği stili ve dayanıklı tasarımı ile öne çıkıyor.

  Tam boy kauçuk tabanı sayesinde zemini kavrayan ve uzun süreli tutuş imkanını sağlayan ayakkabı kolay giyinip çıkarılabiliyor. Hem elastik bağcıklar hem de cırt cırt bant sayesinde konfor sunan üründe dayanıklılık ve kolay temizleme özelliği dikkat çekiyor.

  En iyi markaların ürünlerinin yer aldığı ayakkabidunyasi.com.tr adresinde her yılın trendleri zengin bir ürün gamı ile sunuluyor. Dünyanın önemli ayakkabı markası olan Nike ürünlerinin tamamına uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz!

  Share.
  Leave A Reply