Her yıl Milyon Yapım tarafından, Balıkesir’in Akçay ilçesinde düzenlenen Zeytinli Rock Festivali bu yıl da yüzbinlerce müzik severe ev sahipliği yapıyor. 29-30-31 Ağustos 1-2 Eylül tarihlerinde Akçay İlçesi’nin Zeytinli sahilinde düzenlenecek olan festival, kampçılara kapılarını 1 gün önce açarak, çadırların festivale kadar kolayca kurulmasını sağlıyor.

    Önceki yıllarda olduğu gibi birbirinden ünlü sanatçı ve grupların katıldığı festivale bu yıl yabancı grupların da geliyor olması dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü Brezilyalı metal grubu Sepultura, 80’lı yılların efsanesi The Godfather gibi yabancı gruplar, müzik severlerin kulağının pasını silmeye geliyor.

    Festivalde bu yıl önceki yıllardan farklı olarak 3 farklı sahne kurulacak. Bu sahnelerden bir tanesi de Bülent Ortaçgil, Mehmet Güreli gibi ünlü sanatçılar akustik olarak sahne alacak. Yani bu yıl önceki yıllara göre müzik severleri pek çok yeniliğin beklediğini söyleyebiliriz. Diğer 2 sahne ise siyah ve kırmızı sahne olarak geçiyor ve sahneler de herkesin merakla beklediği sanatçılar ile dolup taşacak gibi görünüyor.

    Share.
    Leave A Reply