Zeytinli Rock Festivali 2015

  Ülkemizin en önemli, en eski ve en eğlenceli festivallerinden biri olan Zeytinli Rock Festivali, 2015 yılında da gerçekleşecek. Geride bıraktığımız 4 senedir yapılmayan ama ardından geçen sene düzenlenen festival öylesine özlenmiş ki biletler sadece birkaç gün içinde tükenmişti. Bu sene de aynı ilginin beklendiği 2015 Zeytinli Rock Festivali’nin biletleri şimdiden satışa sunuldu. Geçen sene 3 gün süren konser bu sene tam 4 gün sürecek. Aşağıda vermiş olduğumuz linke girerek siz de şimdiden biletinizi indirimli fiyatla satın alabilirsiniz.

  ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ 2015 BİLETLERİ

  Deniz, kum, güneş ve rock müzik sloganı ile tam da müziğe en çok ihtiyaç duyulan bir dönemde gerçekleşen Zeytinli Rock Festivali, yoluna ara vermeden devam ediyor. Bu yıl 19 Ağustos Çarşamba akşamı özel bir parti ile açılışı gerçekleşecek festivalde eğlence 4 güne uzuyor. 20 – 23 Ağustos tarihlerinde Zeytinli Dalyan sahilinde, deniz kıyısında gerçekleşecek festivalde bu sene bir de gençlerin sahne alacağı ‘Alternatif Sahne’ yer alacak. Ana sahnede yine Türk rock müziğinin en sevilen isimlerini ağırlayacak olan festivalin programı çok yakında açıklanacak.

  Zeytinli Rock Festivali, 4 gün boyunca yine katılımcılarına bol bol müzik, eğlence ve unutamayacakları bir rock tatili vadediyor.

  Share.
  Leave A Reply