O iple çekilen gün gelmek üzere ya da çoktan geldi. Peki, siz ve bebeğiniz bugün için hazır mı? Belki de doğuma henüz var. Ancak bebek çantası hazırlamak için böyle şeyler acele gelmez bilirsiniz. O yüzden hem birbirinden farklı ürün çeşitliliği görme hem de bebeğiniz için en gerekli ürünleri satın almak için Ebebek markasını tercih edebilirsiniz.

  HelloBaby Taşıtlar Bebek 3lü Zıbın-Şapka-Patikli Alt 

  Genelde erkek bebekler için oldukça sık tercih edilen bu takım içerisinde zıbın, şapka ve patikli bir alt yer alıyor. Bebeğinizin tenine zararlı olmayan malzemelerden üretilen bu takım içerisinde bebeğiniz kendisini çok rahat hissedecek. Dolayısıyla siz de rahat olacaksınız. O yüzden HelloBaby taşıtlar bebek 3lü zıbın- şapka- patikli alt ürününü bu fiyatlar ile satın almak için fırsatları kaçırmayın.

  HelloBaby Bebek Penye Ağız Mendili İnterlok 6’lı 

  Yeni doğan bir bebek için ağız silme mendilinin ne kadar kullanışlı olduğunu bilmeyen yoktur herhalde? O sebeple, her yeni doğan bebek ihtiyacı olan bu ağız silme mendilleri için HelloBbay bebek penye ağız mendili interlok 6’lı ürününü tercih edebilirsiniz. İçeriğinde bebeğinizin sağlığına zararlı hiçbir madde olmadığı için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürünü hemen satın alabilirsiniz. Üstelik tasarımı da rengarenk ve cıvıl cıvıl.

  HelloBaby Bebek 2’li Ter Bezi 

  Ter bezi deyip de geçmeyin, artık yeni doğan çocuklar için bunların da bir tarzı var. Eğer siz de bebeğiniz için en iyisi olsun düşüncesindeyseniz o zaman Hellobaby bebek 2’li ter bezi ürününü tercih edebilirsiniz. Sürekli terleyip üstünü değiştirme zahmetinden hem sizi hem de bebeğinizi kurtaracak bu ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

  HelloBaby Yelekli Papyonlu Yeni Doğan Hastane Çıkışı 5li 

  Hamilelik sürecini geride bırakmak ve artık bebeğinizi kucağınıza almak üzeresiniz. Peki bunun için bebeğinizin hastanede ihtiyacı olabilecek tüm ürünleri hazırladığınızdan emin misiniz? Eğer halen en önemli ihtiyaçlardan biri olan hastane çıkış setini almadıysanız o zaman Ebebek’in sizler için ürettiği HelloBaby yelekli papyonlu yeni doğan hastane çıkışı 5’li setini alabilirsiniz. Oldukça şirin ve hoş yapısı olan bu takım bebeğinize gerçekten çok yakışacak. Ayrıca ürün memnuniyeti konusunda da sitede, bir çok anne olumlu yorumlar yapmış. Karar sizin.

  Bebek Lily Yeni Doğan Bebek Hastane Çıkışı 10lu 

  Hastane takımı için sadece zıbınların yeterli olmadığını biliyoruz. O yüzden her biri ürünü ayrı ayrı farklı yerlerden almak yerine takım halinde almak daha mantıklı olacaktır. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız o zaman Bebek Lily Yeni Doğan Bebek Hastane Çıkışı 10’lu takımını alabilirsiniz. Bu set içerisinde, Zıbın, altı patikli pantolon ve üst takımı, bebek eldiveni, bebek şapkası, bebek battaniyesi, patik, bebek mama yakası, ter bezi ve bir de bebek battaniyesi bulunuyor. Bu tam takım seti uygun fiyatlar doğrultusunda almak isterseniz o zaman elinizi çabuk tutun deriz.

  HelloBaby Bebek Figürlü Şapka

  İşte bebeğinize tıpkı kendisi gibi tatlı mı tatlı bir şapka. Hem başını koruyacak hem de onu sevimli gösterecek HelloBaby bebek figürlü şapka modelini tükenmeden alınç

  Yeni doğan ürünleri için aradığınız ne varsa hepsini bulabileceğiniz Ebebek markasında, arkası kesilmeyen kampanyalar mevcut oluyor. Siz de siteyi incelemek için şu adrese tıklayabilirsiniz. https://www.e-bebek.com

  Share.
  Leave A Reply