Dünya müzik listelerinde rekorlar kıran ve sesiyle tüm kıtalarda en sevilen kadın şarkıcı olan Adele, uzun bir aradan sonra yeni albüm çalışmalarına başladı. 4. albümü için Haziran ayı itibariyle stüdyo çalışmalarına başlayan ünlü şarkıcı, tarihi de açıkladı.

    Adele’in yeni albümü yılbaşına hazırlanıyor. 2019 Noel haftasına piyasaya çıkacak olan albümün adı hakkında aritmetik bir açılım bekleniyor. İlk üç albümünde; 19- 21 ve 25 albüm isimlerini kullanan şarkıcının matematikten hoşlandığı düşünülüyor. Yeni albüm adı henüz açıklanmayan şarkıların ilk kayıtları Londra’da başladı.

    Sony Müzik tarafından çıkarılacak olan Adele’in dördüncü albümü, Sony Londra ofisinde kaydedilmeye başlandı. En son 2016 yılında Dünya turnesine çıkan ve uzun süre konser, single, etkinlik çalışmayı yapmayan Adele’in yeni şarkılarıyla uzun seneler gündemde kalacağı tahmin ediliyor.

    Türk genetiklerine sahip olan ve Türkiye’de de çok sevilen Adele’in hayranları, şimdiden ön siparişlerin olup olmayacağı konusunda araştırmalara başladı. Sevilen sesiyle uluslararası arenada en iyi kadın vokal olan Adele, ilk klibinin hangi ülkede çekileceği ise merak konusu. İlk video klip için bir sürpriz düşünüldüğü, basında dolaşan haberler arasında yer alıyor.

    Share.
    Leave A Reply