Hızlı ve Öfkeli serisinden tanınan Amerikalı oyuncu Vin Diesel, BillBoard Latin Müzik Ödülleri gecesinde Nicky Jam’le yaptığı düette bütün hünerlerini sergiledi. Düetiyle büyük alkış olan ünlü oyuncu, Nicky Jam’le paylamış olduğu sahnede rap müzik söyledi.

  Sadece bir yapımcı ve bir aktör olmadığını kanıtlayan Vin Diesel, aynı zamanda sahnede çok iyi bir şarkıcı olduğunu da bütün dünyaya gösterdi. Düzenlenmiş olan Latin Müzik Ödülleri’ne katılan 49 yaşındaki oyuncu, müzik ödüllerinde en çok ödül kazanan Jam’le bir düet yaptı.

  Vin Diesel Sahnede

  Vin Diesel’in Hünerleri

  Vin Diesel ve Nicky Jam; Vin Diesel’in son filmi olan xXX: Return of Xander Cage’de beraber çalışma imkanı bulmuşlardı. Nicky Jam; Diesel’in oldukça iyi bir şarkıcı olduğunu ve bu konuda oldukça yetenekli olduğunu söyledi.

  Vin Diesel’le birlikte bir şarkı yapmak istediğini belirten Jam; ünlü aktörün son derece utangaç olduğunu ifade etti. Rap müzikte bütün hünerlerini sergileyen Vin Diesel müzik ödülleri gecesinde bulunan herkesi kendine hayran bıraktı. Müzik ödüllerine özel bir konuk olarak katılan Hollywood’un sert adamı, Nicky Jam’ın son single’ı olan El Ganador’u ünlü şarkıcıyla birlikte seslendirdi.

  Share.
  Leave A Reply