İnternetten indirilmeye uygun hale getirilmiş olan şarkıcıların el yazıları, Fransız grafik tasarımcılar tarafından oluşturulmuştur. Nicolas Damien ve Julien Sens tarafından detaylı araştırmalar sonucunda bu alanda ilerleme kaydedildi. Leonard Cohen gibi dünya genelinde tanınan isimlerin imzaları, yazıları, yazı boyutları, hangi tarafa yatık yazdıkları, hangi harfi ne şekilde yazdıklarını öğrenebilirsiniz. Word gibi programlarda çalışabilecek şekilde hazırlanmış olan özel yazı çeşitlerini, Tahoma veya Calibri ile olduğu gibi kullanabiliyorsunuz.

    Songwriters Fonts Kullanıma Açık

    İnternette her bir yıldızın araştırma yapılan imzalarıyla, el yazılarıyla ilgili çalışmaları bulabilirsiniz. Fransız grafik tasarımcı tarafından özellikle Kurt Cobain gibi isimlerin yazı türlerinin son derece dikkat çekici ve sevilen türde olduğunu fark etmesiyle bu alana yöneldiği öğrenildi.

    Hangi sanatçının el yazısını direkt olarak bilgisayarınızda yazı yazarken kullanabileceğinizi öğrenmek için, Türkçesi şarkıcıların el yazıları olan çalışmaları inceleyebilirsiniz. Sevdiğiniz şarkıcının nasıl bir yazıya sahip olduğu, hangi harfi ne şekilde yazdığı, büyük ve küçük harfleri kağıda nasıl döktüğünü de öğrenebilirsiniz.

    Share.
    Leave A Reply