Under Armour, 1996 yılından bu yana sporu kadınların yanındadır. Kendi tasarım ürünlerini satan marka tüm dünyada spor modasına yön veren isimlerden biridir. Ayakkabı, tayt, alet ve antrenmanlar için gereken kaliteli profesyonel ürünleri uygun maliyetlere sunar.

  Kadın UA Train Anywhere Eşofman Altı

  Kadın UA Train Anywhere eşofman altı, nefes alan kumaş teknolojisiyle üretilmiştir. Su tutmayan, dayanaklı yapısıyla hafiftir. Her yöne esneyen ürün spor sırasında hareketlerinizi kısıtlamaz. Ayrıca diz kapaklarının arkasında konumlandırılan havalandırma noktaları vücudun nefes almasını artırmaktadır. Kargo ve cepleriyle sporcu kadınların her an şık olmasını sağlar. Polyester kumaştan tasarlanan eşofmandaki yansıtıcı ayrıntıları görünürlüğü yükseltir.

  Kadın UA Fly-By 2.0 Şort

  Kadın UA Fly-By 2.0 şort kumaşı hızlı kuruma özelliğiyle sporcuların ilk tercihidir. Tasarımında kullanılan file oluşan fazla ısıyı anında dışarı yansıtmaktadır. Bel kısmının çapraz bağlanması şorta modern bir görünüm verir. Şortun ön ve arka taraflarında yansıtıcı logo detayı vardır. Ekstra iç slip içeren şortta koruma üst düzeydir. Örgü bel bandında iç kordon vardır ve şortu bacak kenarlarındaki renkler şık görünmeyi sağlar.

  Kadın UA Flow Dynamic Antrenman Ayakkabısı

  Antrenman ayakkabıları sporcuların en önemli ekipmanlarıdır. Ayağı sarış tarzından alt taban özelliklerine pek çok detaya göre alınır. Kadın UA Flow Dynamic antrenman ayakkabısı sporcunun ihtiyacı olan tüm özellikleri taşır. Takım sporlarının çalışmalarına özel üretilen bu ayakkabı rengi ve tasarımıyla fark yaratır. Yastıklama özelliği, esneklik ve yer tutuşuyla birleşerek mükemmel performans sağlar. Kauçuk taban ile iç ayak kısmı dengenizi kurmanızı kolaylaştırır.

  Kadın UA Crossback Longline Spor Sütyeni

  Kadın UA Crossback Longline spor sütyeni boks, ağırlık kaldırma ve bisiklet aktivitelerinde stratejik destek sunar. Hızlı kuruyan yumuşak kuplar ek koruma ve nefes alma özelliği verir. Elastik bant kullanılan ürün uzunluğu sebebiyle daha rahat kullanıma sunar. Anahtar ayarı sayesinde giyinme ve soyunma kolayca gerçekleştirilir.

  Profesyonel anlamda sporla ilgileniyor iseniz ihtiyaçlarınızı Under Armour karşılar. Son teknoloji kullanılarak üretilen ürünler spor sırasındaki bütün olumsuzlukları en aza indirir. Profesyonel spor eşyalarına kavuşmak için https://www.underarmour.com.tr/ giriş yapın.

  Share.
  Leave A Reply