Güçlü şık tasarımlarıyla bilgisayar, cep telefonu ve laptop pazarında öne çıkan Casper, her ihtiyaca her bütçeye uygun ürün yelpazesiyle Türkiye’nin en sevilen teknoloji markası! Ayrıca kullanışlı aksesuarları ile cihazlarınızı korurken tarzınızı da tamamlayabilirsiniz.

  Casper Mini PC

  Casper garantisiyle sunulan mini PC, normal masaüstü bilgisayar kasalarına göre daha küçük boyutlarda bu sayede birçok avantaj sağlar. Özellikle kurumsal kullanımlarda tercih edilen model sürekli geliştirilerek iş dünyasının beklentilerine uygun hale getirilir. Bu sayede işletmelerin ihtiyaç duyabileceği tüm gereksinimleri karşılar.

  Hafif yapısıyla farklı çalışma ortamlarına kolayca adapte edilebilir ayrıca en yeni teknolojilerle donatılmıştır. İşlerin ağır yükünü hafifletirken kullanıcıların daha verimli çalışma deneyimi yaşamasını sağlar. Ayrıca kompakt boyutlarıyla masaüstü alanında tasarruf sağlar ve yerleşim esnekliği sunar.

  Casper Nirvana AIO A570

  Casper Nirvana AIO A570, ince çerçeveleri, 5,2 kg ağırlığı ve şık mat dizaynıyla estetik açıdan göz dolduruyor. Standart stand veya isteğe bağlı ayarlanabilir stand seçeneğiyle kullanıcıya konforlu deneyim sunuyor.

  Vesa uyumu sayesinde istenilen yere kolayca monte edilebilen bilgisayar, kullanım esnekliği sağlıyor.23,8 inçlik büyük ekranı Full HD çözünürlüğüyle net keskin görüntü sunarken, Anti-Glare özelliğiyle yansımaları engelliyor.

  178 derece geniş görüş açısıyla farklı açılardan bile net görüntü sağlayarak kullanıcıların konforunu arttırıyor. HDMI ve VGA portları sayesinde ekranlar arası görüntü ve ses iletimini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

  Casper VIA F30 Plus

  Casper VIA F30 Plus, kullanıcılarına mükemmelliğin sınırlarını zorlayan deneyim sunuyor. Öncelikle 50 MP ana AI kamerasıyla olağanüstü netlikte veya detaylarda fotoğraflar çekebilirsiniz. 

  128 GB’lık depolama alanında binlerce fotoğrafı, favori oyunları ya da uygulamaları kolaylıkla saklayabilirsiniz. Ayrıca 5000 mAh güçlü bataryası sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sunar.

  8 GB RAM’e ek ekstra 4 GB Sanal RAM opsiyonuyla toplamda 12 GB’a kadar yükseltilebilir.  Dual akıllı kamera teknolojisi ise fotoğraf deneyimini bir adım öteye taşır. 50 MP + 2 MP + 2 MP kameralar, çektiğiniz her karede profesyonel kalitede sonuçlar elde etmenizi sağlar.

  Casper, online alışveriş platformu casper.com.tr üzerinden kolay sipariş, hızlı teslimat, güvenli ödeme seçenekleri sunuyor. Ürünlerdeki yenilikçi yaklaşımı keşfedin!

  Share.

  Comments are closed.