Top 100DJs World Tour - Dimitri Vegas - Like Mike

  Her sene dünyanın en iyi DJ’lerini ülkemize teker teker getiren Top 100Djs World Tour bu sefer de Dimitri Vegas- Like Mike ve Fedde Le Grand gibi isimleri İstanbul’a getiriyor. Geride bıraktığımız senenin Kasım ayında Armin Van Buuren ve Martin Garrix, İstanbul’lu müzikseverlerle buluşmuş ve inanılmaz bir gece yaşanmıştı. 9 Mayıs Cumartesi akşamı Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek olan konserin biletleri Biletix üzerinden satışa sunulmuş durumda. En ucuz bilet indirimli dönem de 121 TL olarak gözüküyor. Siz de aşağıdaki linkten online olarak biletinizi satın alabilirsiniz.

  Top 100DJs World Tour – Dimitri Vegas – Like Mike Bileti

  Dimitri Vegas – Like Mike
  DJMag Top 100 DJs 2014 listesinde 2. sıraya yerleşen elektronik müziğin en büyük duosu, dünyanın en büyük elektronik müzik festivali Tomorrowland’in resident DJ’leri, Dimitri Vegas – Like Mike, 9 Mayıs’ta ilk kez Türkiye’de!

  Sıradışı şovları, muhteşem sahne performansları ve Tremor, Mammoth, Stampede gibi ünlü şarkılarıyla dünyanın çeşitli ülkelerinde milyonlarca hayranıyla buluşan Dimitri Vegas – Like Mike’ın ilk İstanbul performansı için hazır mısınız?

  Fedde Le Grand

  2003 yılında adım attığı elektronik müzik dünyasında kendine has tarzı ve şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesi kazanan, Sparks, So Much Love, Twisted, Don’t Give Up gibi şarkılarıyla her zaman listelerin üst sıralarında yer alan Fedde Le Grand, 9 Mayıs’ta Top 100 DJs World Tour 2015’te!

  Flamingo Records’un kurucusu ve DJMag Top 100 DJs 2014 listesinin 35 numarası Fedde Le Grand’in Sensation Türkiye’den sonra ikinci İstanbul performansına hazır olun!

  Wolfpack

  Dimitri Vegas – Like Mike tarafından kurulan Smash The House Recordings’in en önemli isimlerinden olan ve 2012 yılından bu yana aralarında Tomorrowland’in de bulunduğu pek çok festival ve turnede sahne alan WolfPack, 9 Mayıs’ta Top 100 DJs World Tour 2015 İstanbul sahnesinde!

  Kura

  Revealed, Protocol ve Flashover Recordings gibi dünyanın en büyük elektronik müzik plak şirketlerinden yayınladığı Makhor, Sabotage ve Jitterbug gibi şarkılarıyla adından söz ettiren ve elektronik müziğin yeni yıldızlarından biri olarak kabul edilen Kura, 9 Mayıs’ta KüçükÇiftlik Park’ta!

  Özcan Sayın

  Türkiye’den yetişen en yetenekli DJ’lerden biri olan, genç yaşında yayınladığı başarılı şarkı ve remix’leriyle ön plana çıkarak 2013 yılında DJMag Talent of the Year ödülünün kazanmayı başaran Özcan Sayın, Top 100 DJs World Tour 2015 sahnesinde!

  Share.
  Leave A Reply