Top 100 DJs Dünya Turnesi

  Dünyanın en büyük DJ ve elektronik müzik platformu olan, her sene en iyi 100 DJ’i verilen oylar dahilinde açıklayan DJ Mag, bu sene de en çok oy alan DJ’leri ülkemize getiriyor. 14 Kasım’da düzenlenecek olan Top 100 DJs Dünya Turnesi etkinliği kapsamında İstanbul – Life Park’ta mükemmel bir gece sizleri bekliyor. Armin Van Buuren, Martin Garrix ve Sunnery James & Ryan Marciano’nun sahne alacağı etkinlikte eğlence gece yarısına kadar devam edecekken biletlerin şu an satışta olduğunu ve biletix üzerinden satın alabileceğinizi belirtelim.

  Armin Van Buuren
  Daha önce DJ Mag Top 100 listesinde 4 yıl üst üste zirveye oturmuş ve kariyerinde “En İyi Uluslararası DJ” ve “En İyi Trance Müzik Sanatçısı” gibi ödüllere layık görülmüş olan Hollandalı DJ ve prodüktör, Top 100 DJs Dünya Turnesi kapsamında İstanbul’da sizlerle!

  Kariyeri boyunca sayısız festival ve etkinlikte milyonlarca hayranının önünde sahne almış olan, müziği ile dünyanın gelmiş geçmiş en iyi DJ’lerinden biri olmayı başaran Armin Van Buuren ile unutulmaz bir eğlenceye hazır olun.

  Martin Garrix

  Elektronik müzik dünyasına adım attığı 2011 yılından bu yana kısa sürede milyonların hayranlığını kazanan, hit şarkılarıyla geleceğin bir numaralı DJ’lerinden olmaya aday Martin Garrix, İstanbul’daki ilk performansıyla, 14 Kasım’da Top 100 DJs Dünya Turnesi İstanbul’u sallamaya geliyor.

  Genç yaşta dünyanın en büyük festivallerinde headliner olarak sahne almış olan Martin Garrix, Armin van Buuren ile birlikte uzun süre unutulmayacak bu etkinlikle Türkiye’de ilk kez sizlerle…

  Sunnery James & Ryan Marciano

  2006 yılında bir araya gelmiş ve Ultra Music Festival, Sensation, EDC gibi pek çok büyük festivalde sahne almış Hollandalı elektronik müzik duosu Sunnery James & Ryan Marciano bu müzik dolu etkinlik kapsamında 14 Kasım’da İstanbul Lifepark’ta…

  Program:

  22.00–00.00: Armin van Buuren
  20.30–22.00: Martin Garrix
  18.30–20.30: Sunnery James & Ryan Marciano
  16.30–18.30: Qubicon
  16.00: Kapı Açılış

  Etkinlik Bitiş: 00:00
  Deluxe Lounge: Deluxe lounge bilet sahipleri ikram servisi yanı sıra standart alanda serbest dolaşım hakkına sahiptirler. 18 yaşından küçük katılımcılar deluxe lounge’a ebeveyn refakatinde katılım gösterebilirler.

  * Etkinlik günü saat 16:30’dan itibaren Hacıosman metro durağından etkinlik alanına ring servisler olacaktır.

  Share.
  Leave A Reply