Hayatının her alanında müziksiz yapamayanlar için Teknosa’da binlerce ürün sizler için satışa sunuldu. Arabada, yolda ya da ev içerisinde muhteşem ürünlerle müzik zevkinizi Teknosa ile doruk noktaya taşıyabilirsiniz.

  Apple Airpods 2.Nesil Ve Şarj Kutusu (MV7N2TU/A)

  Apple AirPods 2.Nesil ve Şarj Kutusu (MV7N2TU/A), dilediğiniz her an da yanınızda bulunan oldukça donanımlı bir üründür. Şarj kutusu ile birlikte yer ediniyor. Müzik zevkinizi oldukça yüksek noktalara taşımak istediğiniz takdirde sizde deneyimleyebilirsiniz. Cihazınızla eşleştirdiğiniz taktirde yalnızca müzik dinlerken değil aramalarınızı da kulaklıkla doğrudan yapabilirsiniz. Muhteşem ses sistemi bulunduğu gibi bir kısa sürede de şarj olabilme yanı bulunuyor. Çoğunluğu severek kullandığı ve tercihinde olan ürünü sizde tercih edebilirsiniz. Gelişmiş fonksiyonlara sahip olduğu gibi oldukça da hızlıdır. Bluetooth kulaklığı ile birlikte telefonunuzu kontrol edebilirsiniz. Bunun için içeriğinde birçok opsiyon bulunur.

  Jbl Clip 3 Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör Kırmızı

  Jbl Clip 3 Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör Kırmızı, sizin de vazgeçilmeziniz olabilir. Arkadaşlarınızla, sevdiğiniz dostlarınızla ya da en güzel aktiviteleriniz de yüksek sesle müzik istediğiniz takdirde teknosa.com üzerinden online bir şekilde satın alabilirsiniz. Bluetooth sistemi özelliği mevcuttur. Bu sebeple mobil cihazınız ya da bilgisayarınızla birlikte eşleştiriniz takdirde dilediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. İndirimli ve her bütçeye uyumlu fiyatı ile sistem üzerinde satışa sunulmuştur. Su geçirmez özelliği olduğu gibi farklı renk seçenekleri de mevcuttur.

  Goldmaster Star 2018 Karaoke Mikrofon

  Goldmaster Star 2018 Karaoke Mikrofon, 7’den 70’e herkesin keyif aldığı bir üründür. Üzerinde bulunan fonksiyonlardan farklı ses tonları oluşturabilirsiniz. USB girişi ve aux kablolu bağlantısı mevcuttur. MP3 dosyalarını oynatabilme özelliğine sahip. Dahili bataryası yer ediniyor. Türkçe seslendirme ya da içeriğindeki özelliklerle birlikte farklı sesleri değiştirebilme fonksiyonları da yine ürünün tekniği içerisindedir. Ses değiştirme fonksiyonları çocuk, tiz, erkek sesi, ürkütücü ses ya da helyum etkisi gibi alternatif seçeneklerle bulunuyor. Micro SD hafıza kartı ile birlikte farklı müzikleri mikrofon üzerinden dinleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla karaoke deneyiminizi yüksek noktalara taşımak istediğiniz taktirde siz de deneyimleyebilirsiniz.

  LG ON7 XBOOM Taşınabilir Ses Sistemi

  LG ON7 XBOOM Taşınabilir Ses Sistemi ile birlikte müziğin ritmine hissedebilirsiniz. Parti ışıkları, çok renkli ışıklandırma, DJ uygulaması gibi birçok teknik özelliği yer ediniyor. Aynı zamanda kablosuz bağlantıda mevcuttur. Arkadaşlarınızla ailenizle, sevdiğiniz dostlarımızla birlikte harika ve keyifli bir vakit geçirmek istediğiniz takdirde birçok kişinin tercihinde olan ürünü sizde satın alın! Tercihan mobil cihazınızla tercihen farklı bilgisayarla birlikte Bluetooth eşleştirilmesi yapıldığı takdirde yüksek ses net bir şekilde çıkar. Taşınabilir ses sistemi olduğu için farklı alanlara da aynı etkiyi yaşayabilmek adına bulunur. Daha etkileyici ve istenilen düzeyde bir ses deneyimi yaşamak için online olarak sipariş edebilirsiniz.

  Sony WH-1000XM4 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık Gümüş

  Sony WH-1000XM4 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık Gümüş, gürültü engelleme de ki teknolojisi ile birlikte çoğunluğun tercihindedir. Ortam sesinin kontrolünü ürünle birlikte sağlayabilirsiniz. Bluetooth ile birlikte eşleştirme yapıldığı takdirde birinci sınıf ses kalitesi mevcuttur. İş yerinde, evde, araçta, yolda ya da herhangi bir alanda rahat kullanımı ile deneyimlemek mümkündür. Basınç düşüren ve sesi yumuşatan kulaklık yastıkları, kulağınıza sağlık açısından herhangi bir zarar vermez. Döner katlanabilir yapısı mevcuttur. Aynı zamanda çantası ile birlikte dilediğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

  Müziği dilediğiniz şekilde hissetmek istediğiniz takdirde teknosa.com üzerinden online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Teknosa ile yapacağınız alışverişlerinizde ürünler, indirimli ve kampanyalı fiyatı ile sizleri bekliyor.

  Share.
  Leave A Reply