Tarkan son albümünün şarkıları ve eskimeyen klasikleri ile 2018 yaz konserlerine başlıyor. Hem yurt içi hem de yurt dışında vereceği konserlerle, sevenleriyle buluşmayı planlıyor. Tarkan Vadi İstanbul ve Fizy konserleriyle turneye başlıyor.

    Türkiye’nin en iyi erkek şarkıcısı olan ve uluslararası arenada da Türkiye’yi temsil eden Tarkan, 2018 bahar ayı boyunca konserlerine devam etti. Megastarın Eylül ayında Harbiye’de konser vereceği açıklandı. Harbiye Açık Hava Konserleri klasiği ile sahneye çıkacak olan şarkıcı, Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesinde şarkılarını seslendirecek.

    Biletler, biletix.com.tr üzerinden satışa sunuluyor. Konser tarihi henüz belirlenmeyen Tarkan’ın bilet satışları ve bilet fiyatları da henüz belirlenmedi. Tarkan 2018 Yaz Konserleri etkinliği, sanatçının sürpriz tarihinin açıklanması ile biletler satışa sunulacak. Merakla beklenen Tarkan konserinde, konser alanının tamamı hatta merdiven alanları bile dolduğu için konser tarihinin belirlenmesi ile biletler satışa sunulacak. Online satışa sunulacak olan biletler, Biletix gişelerinden de temin edilebilecek.

    Cemil Topuzlu Açık Hava etkinliklerinde Ağustos ayı içerisinde ise Yıldız Tilbe ve Mabel Matiz konserleri düzenlenecek. Konser takvimini ve diğer sanatçıları, Harbiye Yaz konserleri programından öğrenebilirsiniz.

    Share.
    Leave A Reply