15 Temmuz Şehitleri adına konser kararı alan Tarkan, Demokrasi Şehitleri için sahneye çıkmayı planlıyor. Konserden elde edilen gelirin tamamı ise şehitlerin ailelerine bağışlanacak.

  Tarkan; 15 Temmuz 2016 yılında Fethullahçı Terör Örgütü’nün düzenlemiş olduğu hain darbe girişimini durdurmak için şehit olan kişiler adına konser düzenleyeceğini duyurdu. Ünlü sanatçı Tarkan’nın bu sene Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda 3,4 ve 6 Eylül tarihlerinde konser vereceği ilan edilmişti. Biletler ise aynı gün içerisinde tükenmekle birlikte, biletlerin satılmış olduğu internet sitesi de kilitlenmişti.

  Tarkan 15 Temmuz Şehitleri İçin Sahnede

  Tarkan’ın Kararı Sosyal Medyayı Salladı

  Tarkan bu sene Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda Eylül ayında vereceği bütün konserlerin gelirlerini 15 Temmuz’da düzenlenen ve düzenlenmiş olan bu darbe girişiminde şehit olan vatandaşlar için bağışlayacağını açıkladı.

  Şehitler için sahne alacak olan ünlü şarkıcı, olan bütün olaylardan ve şehit düşen vatandaşlardan ötürü son derece üzgün olduğunu açıkladı. 43 yaşında olan popçunun konser kararı sosyal medyayı sallarken, verilecek olan konserlerin bütün biletleri de tükendi. Hayranlarının yapmış olduğu baskı sonucunda Tarkan; 3, 4, 6, 7, 9 ve 10 Eylül’de konser vereceğini açıkladı.

  Share.
  Leave A Reply