Kariyerine MMA ile başlayan ve ringlerde bu alanda yer alan Stephanie Acevedo bu kez sahnelere tekrar dönüyor fakat bu kez şarkı söyleyecek. Müzik sektöründe en dikkat çekici isimlerden bir tanesi haline gelmesinin uzun sürmemesi, fiziği ve sesiyle birlikte bu alanda da başarılı olabileceğini bir kez daha gösterdi.

    Yeni şarkılarıyla birlikte ringlerdeki başarısını müzikte gösterip gösteremeyeceği konusunda şüpheler barındırmasına rağmen, kısa süre içerisinde adını Dünya genelinde duyurdu. Gelecekte MMA yerine bu alanda bir kariyer belirlediğini belirtmesi dikkat çekti.

    Latin Pop Yıldızı Kariyerine Yön Verdi

    Henüz 25 yaşında olan Latin yıldızın sadece MMA alanında değil, farklı alanlarda da kendini ispatlamak istediği bilgisine ulaşıldı. Şarkılarında hem kendini ifade etme konusunda sorun yaşamaması hem de hayran kitlesinin istediği türde müzikle herkese hitap edebiliyor olması, sevilmesini sağladı. 2017 yılında çıkardığı şarkıyla çok büyük kitlelere ulaşmayı başarmış olan ismin gelecekte çok daha fazla sayıda şarkıyla sektöre pop yıldızı olarak katkı sağlayacağı düşünülüyor.

    Share.
    Leave A Reply