7 binden fazla ürün çeşidi ile İstegelsin, kolay alışverişin ideal markasıdır. Uygun, avantajlı ve indirimli fiyatlarla sunulan ürünlerin her birini, online bir şekilde istegelsin.com üzerinden sipariş edebilirsiniz. Güvenilir, kaliteli ve aynı zamanda tercih edilen en doğru adres!

  Vestel Desibel Bluetooth Kulaklık Mor

  Vestel desibel bluetooth kulaklık mor renk sevenler için yer alır.

  Rahat bir kullanım özelliği sunmaktadır. Ürün, piyasa değerine bakıldığı zaman avantajlı fiyatıyla istegelsinn.com üzerinden satışa sunulmuştur.

  • Bluetooth ve mikrofon özelliği var.
  • 12 saate kadar çalma süresi mevcuttur.
  • 2 yıl garanti özelliği sunuluyor. Micro USB kablolarla, şarj giriş gücü de mevcuttur. Doyumsuz müzik için sahip olabilirsiniz.

  Game Power Oyuncu Kulaklık Medusa 7. 1

  Game Power oyuncu kulaklık Medusa Rainbow 7.1, bilgisayar üzerinden oyun oynarken tercih edebileceğiniz gayet ideal bir üründür. Çıkarılabilir, katlanabilir özelliği bulunur. Rahat bir kullanım sağlar. 24 ay garanti süresi mevcuttur. 2.3 metre kablo uzunluğu var. Dinamik mikrofon, rahatlıkla ses aldığı gibi sesin karşı tarafa yansıtılmasında da etkilidir. Uzun süreli kullanabileceğiniz ürüni uygun fiyatı ile satışa sunulmuştur.

  Logitech S150 1+1 Speaker

  Logitech s150 1 + 1 speaker, yüksek ses sevenler için ideal bir üründür. Parazitlenme ya da buna benzer istenmeyen bir problem oluşumaz. Siyah rengi ile mevcuttur. Dilediğiniz her yerde yüksek sesi, doyasıya hissedilebilirsiniz. Bilgisayar ya da mobil cihazlarınızdan kullanılır. Kaliteli bir üründür. Uzun süreli kullanımda çoğunluğun tercihinde olduğu gibi sizin de tercihiniz olabilir.

  PawerOn SMS Mikrofonlu Kulaklık

  PowerOn SMS mikrofonlu kulaklık, akıllı cihazlarınız için uzun süreli kullanımda tercih edilebilecek bir üründür. 1,2 metre uzunluğunda kablo boyutu yer alır. Ses ayarlama, ses değiştirme sistemleri mevcuttur. Bilgisayarınızda ya da mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Kaliteli olduğu gibi muhteşem bir şekilde de ses alınabilir. Sesle ilgili hata görülmez. Aynı zamanda ses gücü yüksektir.

  Power On İphone Mikrofonlu Kulaklık

  Poweron iPhone mikrofonlu kulaklık, sürekli olarak telefonu kullanan kişiler için ideal bir üründür. Mikrofonlu sistemi ile telefonu kulağa götürmeden mikrofonuyla konuşabilirsiniz. 1,2 metre uzunluğunda kablo boyu mevcuttur. İphone cihazlar için ideal bir ürün, 7/24 kullanabilirsiniz. Herhangi bir problem olmaz. Avantajlı ve indirimli fiyatıyla istegelsinn.com üzerinden, satışa sunulmuştur. Fırsatı kaçırmadan satın alabilirsiniz.

  Spiker ve kulaklıklar ile beraber 7 binden fazla ürünün her birini, istegelsinn.com üzerinden ulaşabilirsiniz. İstegelsin market alışverişinden başlayarak, çok daha fazlasına kısa sürede ulaşabileceğiniz bir markadır. Çoğunluğun tercihinde olan güvenilir marka ile sizde bütün ihtiyaçlarınıza tek tıkla sahip olabilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply