Sertab Erener Bodrum Konseri

Pal Fm’in Medya Sponsorluğunda Bodrum Palmarina’da Bkm Organizasyonuyla gerçekleşen “Palmarina Yazz Yıldızları”nda sahne sırası Sertab Erener’deydi

Konserlerinde her zaman yaz aylarını çok sevdiğini dile söyleyen, “ben yaz insanıyım” diyen Sertab Erener, yine sıcak bir yaz gecesinde sahnedeydi. “istanbul” şarkısı ile konsere başlayan Sertab, şarkının finalinde de dinleyicisini selamladıktan sonra “şarkının sağlamasını yapalım bakalım, Bodrum’dayız ama kimler İstanbul’lu diye” seyircisine takıldı.

Sertab Erener, konserine “dım dım” adlı şarkısıyla devam etti. Ayrıca sevgilisi Demir Demirkan da konseri en ön sıradan izledi. Ayrıca Eyvah Eyvah ve Berlin kaplanı yönetmeni Hakan Algün de oradaydı.

Sertab Erener konserin henüz ikinci şarkısını bitirdiğinde minik bir hayranı sahneye çıkıp kendisinden imza istedi. İrem Burar adındaki 6 yaşındaki hayranını kırmayan Sertab, İrem’e hem imza hem öpücük verdi.

Dinleyicisi elbette Sertap Erener’i hemen bırakmadı. “rengarenk” ile sahneye veda eden sanatçı, alkışlar ve ıslıklar eşliğinde bis yapmak üzere geri geldi. “Dım dım”i yeniden söyleyerek geceyi bitirdi.

Palmarina Yazz Yıldızları 4 Ağustos Cumartesi akşamı Zülfü Livaneli ile devam edecek.

Yanıt bırak

Copyright © 2012 Muzik Rehber · Tüm hakları saklıdır · Tasarım Müzik