sean_paul

  R&B ve Hip-Hop müziğin en önemli isimlerinden biri olarak kabul edilen, sattığı milyonlarca albümü kendini defalarca kez kanıtlayan Sean Paul, bir kez daha İstanbullu sevenleriyle buluşmaya geliyor! Biletix üzerinden satışa sunulan biletleri şu anda online olarak satın alabilirsiniz. Bilet fiyatları gayet uygun görülürken stand ve locadan yer ayırtma şansınızın da bulunduğunu vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim. Sean Paul konseri 25 Temmuz akşamında Maslak Arena’da gerçekleşecek. Aşağıda vermiş olduğumuz linkten biletleri satın alabilirsiniz.

  Sean Paul Konseri Biletleri

  “She Doesn’t Mind”, “Temperature”, “We Be Burnin”, “Got 2 Luv U”, “Get Busy”, “Come On To Me”, “Bailando” gibi single’larıyla ve Beyonce ile yapmış olduğu “Baby Boy” düetiyle hayatınıza giren dans müziğinin fenomeni Sean Paul, Maslak Arena Festival Çadırı’nda müzikseverlerle buluşuyor. 20 kişilik kadrosuyla muhteşem sahne şovları ve olağanüstü performansları ile Rapsody Travel & Events farkıyla 2015 yazının unutulmaz gecelerinden biri gerçekleşecek.

  Kariyerine DJ olarak başlayan popüler müziğin eskimeyen yıldızı, söz yazarlığındaki yeteneğini de “Got 2 Luv U” ve “She Doesn’t Mind” gibi şarkılarla kanıtladı. Yazın en sıcak günlerinden birisini yaşatacak Sean Paul, hem sahnede yarattığı atmosfer ile her performansıyla şaşırtacak hem de sizi nostaljik bir yolculuğa çıkaracak.

  Share.
  Leave A Reply