Rap camiasındaki gerginlik son günlerde herkes tarafından konuşuluyor. Norm Ender’in “Mekanın Sahibi” adlı yeni çıkardığı şarkısıyla Rap camiasındaki ünlü isimlere diss atmasıyla gerginlik başladı. Norm Ender şarkısında Ben Fero, Ezhel, Khontkar, Gazapizm, Burry Soprano gibi isimleri “HI DIDI HI DIDI” müzik yaptığı iddiasıyla aşağıladı.

    Rap ikiye bölündü

    Ezhel tayfasından da hemen geri cevap olarak “LOLO” isimli şarkı yayınlandı.  Ezhel sosyal medya üzerinden bu şarkıyı yayınlayarak takipçileri tarafından desteklendi. Ezhel’in yaptığı şarkıyı klibe çekerek Ben Fero da destek oldu. Rap camiasındaki gerginlik Ceza’ya kadar ulaştı. Ceza da Norm Ender’e tepki göstererek Ezhel’le bir konser vereceğini açıkladı. Yapılan dissler ve açıklamalarla rap dünyası ikiye bölündü.

    Norm Ender daha önce de yazdığı şarkı sözleriyle cinsiyetçi ve ayrımcı olmakla suçlanmıştı. Eksik Etek şarkısında kullandığı dil herkes tarafından eleştirilmişti. Yeniden dikkatleri üzerine toplayan Ender “Norm Ender emaneti olan Türkçe Rap’i geri alacakmış de” diyerek paylaşım yaptı.

    Share.
    Leave A Reply