Princess Love Norwood resmen Ray J ile ayrıldı. Mahkeme kayıtlarına göre 5 Mayıs’ta Los Angeles Mahkemesinde şarkıcı / reality yıldızı Willam Ray Jr’a karşı boşanma belgelendi.

  Çiftin iki çocuğu var, kızı Melody Love  ve oğlu Epic, 30 Aralık’ta doğdu. İkisi VH1’in  Aşk ve Hip Hop: Hollywood ve daha yakın zamanda Zeus News’de görünen The Conversation adlı orijinal bir dizide rol aldı.

  Boşanma davası, Ray J ve Princess sekiz aylık hamileyken BET Soul Train Müzik Ödülleri’ne katıldıktan sonra Vegas’ta mahsur kaldığını iddia etmesinden 11 ay sonra geldi.

  Miley Cyrus ve Liam Hemsworth Düğününde Sahne Almıştı

  Çift, 2016 yılında Los Angeles şehir merkezindeki lüks bir masal düğününde evlendi. Aşk, bir Lazaro elbisesi giydi ve mücevherli bir başlıkla bedazzled Louboutin topuklu ayakkabı giydi ve California Düğün Günü’nde yayınlanan fotoğraflarda dokuz nedime tarafından kuşatıldı .  Çiftin dört beyaz köpeği, kendi köpek arabalarında koridordan aşağı çekildi ve on sağdıç sahibi Ray J, altın kuşaklı siyah bir smokin giydi. Şarkıcı Anthony Hamilton nikah töreninde sahne aldı.

  Dün yakın zamanda, şarkıcı Princess Love Norwood ve iki çocuğuyla birlikte sosyal medyada göründü, son Instagram yayınına göre, pandemi sırasında öğle yemeğini pişirerek, alışveriş yaparak ve kayıt stüdyosu çalıştırarak zamanını geçiriyor.

  Share.
  Leave A Reply