1886’dan beri 100’ü aşkın senedir kadınlar için çalışan Avon ürünleriyle birçok konuda biz kadınların yardımcısı olmaktadır. Ürünlerinin zararlı kimyasalları içermemesinden dolayı makyaj malzemelerinin sıkça tercih edildiği bu firma, kişilere uzun yıllardır güven vermektedir. Bu sebeple birçok kadın Avon’un kaliteli ürünlerini seçmektedir.

  Avon True Power Stay 

  Rujlar biz kadınlar için en önemli makyaj malzemelerinden bir tanesidir. Rujlar kadınların makyajlarında tamamlayıcı noktada bulunmaktadır. Ancak biz kadınlar yıllar ilerledikçe rujlardan renklerinin güzel olmasından başka kalıcılık, dudakları kurutmama gibi birçok özellik daha beklemekteyiz. Tüm bu özellikleri karşılayabilecek olan Avon True Power Stay’in özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Ürünün 12 adet çeşitli rengi bulunmaktadır. Bu renklerin bazılarına örnek olarak persistent pink, run on rouge, in charge mauve, can’t quit cafe, relentless rose ve power play peach verilebilir.
  • 16 saate kadar renk koruma özelliği vardır.
  • Güçlü bir bitiş sağlar ve mat bir rengi vardır.
  • Bulaşmaz.
  • Rujun pigmentleri zamanla solup gitmez.

  Favori Ürünler Makyaj Seti

  Biz kadınlar her zaman aldığımız ürünlerin kaliteli olmasını isteriz, özellikle bu ürünleri cildimizde veya yüzümüzde kullanacaksak. Bunun sebebi ürünlerde zararlı kimyasal maddelerin olması cildimizde çeşitli sorunlara yol açabilmektedir. Bu sebeple bizler bazı durumlarda seçim yapmakta zorlanabilmekteyiz. Avon’un Favori Ürünler Makyaj Seti bu konuda bizlere çok fazla yardımcı olabilmektedir. İçerisinde bulunan kaliteli ürünler seçim yapmamızı kolaylaştırmaktadır. Bu setin içeriğini şu şekilde açıklayabiliriz;

  Setin içerisinde bulunan Avon Ture Ultra Volume kirpikleri uzatan maskaranın rengi blackest black ismindedir. Bu maskara kirpikleri tek tek etkiler ve hacim verir, daha fazla dolgunluk kazandırarak uzatır ve daha çok gözükmesini sağlar.

  True Colour Glimmerstick açıp kapanabilen göz kaleminin rengi ise black ismindedir. Bu göz kalemi sürüldüğü bölgede dağılmaz ve sürümü çok daha kolaydır.

  Avon True Colour Perfectly mat rujun set içerisinde bulunan rengi marvelous mocha ismindedir. Bu ruj kullanan kişilerde dudakları kurutmaz. Başka bir yere bulaşmaz veya dağılmaz özelliktedir.

  Son olarak set içerisinde bulunan Avon Care Purifying güllü su set içerisinde 100 ml’dir. Gül suyunun cilde olan yararları çok fazladır bu sebeple bizler makyajlarımızı temizlerken tonik olarak doğal gül suyu kullanırsak cildimizi çok daha rahat bir şekilde temizleyebilir ve cildimizi besleyebiliriz.

  Avon Unlimited Kirpiklere Kalkık Görünüm Veren Maskara 

  Maskaralar bizler için günlük yaşantımızda hiç makyaj yapmasak bile günümüzü kurtarmamıza yardımcı olan makyaj ürünleridir. Avon unlimited kirpiklere kalkık görünüm veren maskaranın özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • 24 saat kalıcı etkisi bulunmaktadır.
  • Kavisli fırçaya sahiptir.
  • 4 kat daha kalkık görünüm verir.
  • 3 kat daha hacimli görünüm vermektedir.

  True Colour Rahatlatıcı Etkili ve Işıltı Veren Fondöten 30 ml 

  Fondötenler yüzümüzde bulunan sivilce izi ya da çukur gibi kusurları kapatabilmemize yarayan ürünlerdir. True colour rahatlatıcı etkili ve ışıltı veren fondöten 30ml’lik boyutuyla çantalarımızda en kolay şekilde koyup gerektiğinde rahatça kullanabilmekteyiz.

  Ürünün özelliklerini şu şekilde açıklayabiliriz;

  • Ürünün cream, nude ve almond adında 3 adet farklı ten rengi bulunmaktadır.
  • Dokusu bakımından doğal ve kusursuz bir görünüm sağlanmaktadır.
  • İçerisinde aloe vera bulunmaktadır. Bu sayede cildi rahatlatır ve aydınlık verir.

  Avon Glowing Gold Far Paleti 

  Avon Glowing Gold Far Paleti makyajlarımızın en güzel tamamlayıcılarından bir tanesidir. İçerisinde bulunan renkler her kadının kullandığı renklerdendir. Ürünün özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Ürün içerisinde toplamda 10 farklı renk bulunmaktadır. Bu renklerden 4 tanesi ışıltılı bitiştir.
  • Kolay sürülür ve dağılması kolaydır.
  • Kutu içerisinde ayna ve far fırçası bulunmaktadır.

  Eğer sizlerde Avon’un bu ürünlerini almak isterseniz https://kozmetik.avon.com.tr/  sitesine hemen girebilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply