Türkiye’de müzik alanında bir çağı açıp kapatmış olan grup Pentagram’ın konserleri hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de özellikle batı ve iç kesimlerdeki konserlerle birlikte yılın 15 günü boyunca sınırsız eğlenceye doyulabilecektir. Sadece belirli bölgelerdeki turnesini sürdüren grubun daha sonra da doğu ve güney kesimlerine yönelmesi, bölgesel konserler yapmaya devam etmesi bekleniyor. Pentagram 30. Yıl Türkiye turnesi sayesinde birbirinden güzel ve farklı şehirlerde müzik ziyafetine doyacaksınız.

  Pentagram Konserlerinin Olacağı Şehirler

  Pentagram konseri bünyesinde sınırsız eğlence ve saatlert boyunca devam edecek müzik ziyafetiyle birlikte farklı aktiviteler de söz konusu olacaktır. Sevilen grubun birçok şarkısını seslendireceği bilindiği için de biletlerin çok büyük bir bölümü tükenmiştir. Başlangıçta 17 Mart 2017 tarihinde İzmir olarak seçilen nokta, Bursa ile 31 Mart tarihinde son bulacaktır. Sırasıyla gidilecek olan şehirler ise şöyle;

  • İzmir
  • Ankara
  • İstanbul
  • Eskişehir
  • Bursa

  Konserin 17 Mart ve 31 Mart tarihleri aralığında sürdürülecek olması, biletlerin de hızlıca tükenmesine yol açıyor. 1987 tarihinde müziğe başlamış olan grubun ustalık dönemlerine ulaşmak için Pentagram 30. Yıl Türkiye Turnesi detaylarına Biletix aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply