Parov-Stelar

  Balkanlardan gelen en genç ve en önemli müzisyenlerden biri olarak gösterilen Parov Stelar, özellikle son dönemde “The Sun” adlı şarkısıyla dünya çapında ilgi çekmeyi başarmıştı. Sanatçı, önümüzdeki günlerde İstanbul’da da sahne alacak. 13 Aralık Cumartesi günü Volkswagen Arena’da sevenleriyle buluşacak olan Parov Stelar’a yanında Oi Va Voi adlı grup da eşlik edecek. Biletler şu anda biletix üzerinden satışa sunulmuş durumda ve fiyatların da gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz. Aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak biletleri satın alabilirsiniz.

  The Parov Stelar Band
  Parov Stelar’ın ilginç ve farklı müzikal dünyası, onu son senelerde Avusturya’nın en önemli müzisyenlerinden biri yaparken aynı zamanda Avrupa electroswing ve nu-jazz arenasının en önemli yıldızlarından biri haline getirdi. Stelar’ın şarkılarındaki sınırsız ve fantastik hikayeler hala devam ediyor; bazen mutlu ve gergin, bazen sinirli ve yaralayıcı… Albümlerinde Phoebe Hall, Billy Kern, Odette Di Maio, Miss Anita Rieglar ve Leena Conquest gibi isimlerle birlikte çalışan Parov Stelar, şarkılarında kullandığı hareketli altyapılarla da dikkat çekiyor. Eleştirmenler tarafından günümüzün sofistike müzisyenlerinden biri olarak tanımlanan Parov Stelar, nisan ayında çıkardığı son albümü “The Princess” ve ardından gelen “Clap Your Hands” adlı EP’sini Etage Noir Recordings’ten yayımladı. Şimdiden uyaralım, The Parov Stelar Band’in bitmek tükenmek bilmeyen performansına kapılırken yerinizde durmakta zorlanacaksınız!

  Oi Va Voi
  Müzikal zenginligi ve dinleyicileri derinden etkileyen müzikleriyle kendine çok özel bir hayran kitlesi yaratmış olan Oi Va Voi, The Parov Stelar Band öncesinde bir kez daha sevenleriyle buluşuyor. “Laughter Through Tears” öncesi demo albümleri “Digital Folklore” ve eğlenceli performanslarıyla kendini gösteren grup; soul’dan, trip hop ve Balkan ritimlerine kadar uzanan geniş bir repertuvara sahip… Albümlerine KT Tunstall, Earl Zinger, Majer Bogdansky ve Sevara Nazarkhan gibi isimlerin katkıda bulunduğu Oi Va Voi, 2009 yılında yayımladığı “Travelling the Face of the Globe” albümünün ardından 2015 yayınlayacağı yeni albümleri için çalışmalara devam ediyor.

  Parov Stelar Konseri Biletleri

  Share.
  Leave A Reply