1994 yılında Mariah Cayer’in seslendirdiği All I War For Christmas Is You şarkısı, en çok dinlenenler arasında yerini aldı. 2020 yılına yaklaşan dünyanın Noel kraliçesi olarak bilinen sanatçısının şarkısı Guninnes rekorlar kitabına en çok dinlenen şarkı olarak girdi. Mariah Cayer sosyal medyada, Guinness’e çok teşekkür ettiğini söyleyerek, sevincini dile getirdi.

    Noel Kraliçesi 24 saatte Rekor Kırdı

    Mariah Cayer, All I Want For Christmas Is You şarkısıyla yılbaşında akıllara gelen isimlerden biri. Fakat bu sene onu rekorlar kitabına taşıyan Spotify’de 24 saat içinde en çok dinlenen şarkıcı olarak yer alması oldu. Bir anda 10 şarkı listesinde ilgi görmeye başlayan Noel kraliçesi, uzun zamandır bu kadar mutlu olmadığını söyledi.

    Müzik listelerinde en üst sıralara çıkan şarkıcı, Noel’in en duygusal ve en sevilen şarkılarını söyleyen bizim ülkemizde çok fazla tanınmasa da dünyada tanınan şarkıcılardan biri. All I Want For Christmas Is You şarkısıyla tekrar tahtına oturarak, bütün dünyayı yeni yılda kendi şarkısıyla sevindiriyor.

    Share.
    Leave A Reply