Anne ve bebek için aradığınız milyonlarca ürünün hepsi ve daha fazlası, e-bebek bünyesinde sizler için sunuluyor. E-bebek kalite ve yenilikçi anlayışıyla, ihtiyaç duyulan birçok kategorideki ürün ile çoğunluğun tercihidir.

  Clementoni Melodili Ay Müzik Kutusu

  Clementoni melodili ay müzik kutusu, bebeğin uyku esnasında yatağına yerleştirileceğiniz müzikli bir oyuncaktır. Tercihen yatağına takılır, tercihen de oynaması için kullanılabilir. Keyifli aynı zamanda oldukça rahat bir uyku deneyimi için bebeğinize eşlik eden bir üründür. Sevimli ay şekli içerisinde bulunan renkli ve eğlenceli detay, müzikli bir sisteme sahiptir. Bebeğinizin beşiğine yerleştirildiğinde, her sallanmasın da muhteşem melodiler dinlenebilir. Aynı zamanda rahatsız etmeyen bir müzik çıkmaktadır. Oyuncak da, ilaveten yıldız şeklinde de gülümseyen bir detay mevcuttur. Bu da yine müzikli sisteme sahip olduğu gibi hoş bir görünüm de katmıştır. Clementoni melodili ay müzik kutusu, bulut şeklinde bir askıya sahiptir. Bu detayı, tercihen herhangi bir yere takabilirsiniz. Tercihan de çocuğunuzun oynaması için çıkarılabilme özelliğine sahiptir.

  Fisher Price Lnl Eğlenceli Müzik Kutusu

  Fisher-price eğlenceli müzik kutusu, 6 ya da 36 aylık bebekler için uygundur. Tercihan yürüme çağındaki çocuklarımız için de seçebilirsiniz. Işıklı, taşınabilir bir müzik setidir. Oyuncakta hoparlör, tuşlu çevirme, radyo ve bunun gibi birçok detay yer ediniyor. Oyuncak müzikli bir sisteme sahip olduğu gibi harfler, İngilizce sayı sayma, renkler, şekiller ve zıt anlamlı kelimeler de çocuğun öğrenebileceği bir yapıda mevcuttur. Oyuncak üzerinde bulunan düğmelere basılarak, farklı eğlenceli melodiler dinlenebilir. Bu melodilerle birlikte yine sistem üzerinde bulunan alfabeler, sayılar ya da renklerle de gelişimine katkı sağlar.

  Bondigo Bl1085 Eğitici Müzikli Saksafon

  Bondigo BL1085 Eğitici müzikli saksafon, 6 farklı melodisi ile yer ediniyor. Sistem üzerinde 7 müzik notası bulunmaktadır. Aynı zamanda parlak ışıklarla da çocukların dikkatini çeken bir üründür. Eğitici müzik seti ile çocuğun motor hareket gelişimi, fiziksel gelişimi, duyuların gelişimi ve yaratıcılık anlamındaki zihinsel gelişimine birçok fayda sağlar. Renkli bir görünüme sahip olduğu gibi müzikli olması da ebeveynler için tercih edilen bir niteliktir.

  Clementoni Baby – Müzikli Aktivite Topu

  Clementoni Baby müzikli aktivite topu, bebeğin yatağına da asılabilir ya da elde oynanabilen bir yapısı da mevcuttur. Renkli ve farklı melodilerin yer edindiği bir oyuncaktır. Melodiler, hayvan sesleri ile mevcuttur. Yani her defasında top sallandıkça, birbirinden farklı güzel melodiler ortaya çıkar. Bu ürün ile birlikte bebeğin koordinasyon becerileri, refleks becerileri ve en önemlisi el becerileri uyarılır. Yumuşak, elektronik ve sağlığa herhangi bir zarar bulunmayan keyifli bir üründür.

  Winfun Müzikli Aktivite Küpü Asortili

  Winfun müzikli aktivite küpe asortili oyuncak, bebeğin eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayan bir üründür. Farklı kullanımlara sahiptir. Bu sebeple çocuğunuz yalnızca tek bir melodi değil birbirinden farklı müzikleri dinlerken davul, yanıp sönen ışıklar, takılıp çıkarılabilen parçalarla da gelişimine katkı sağlar. Bebeğin gelişimine birçok katkı sağladığı gibi birbirinden farklı özellikleriyle de eğlenmesini sağlar. Birçok ebeveynin tercihinde olan ürünü, sizde dilerseniz bebeğiniz için tercih edebilirsiniz. Bebeğin bedensel, duygusal ve birçok ince motor gelişiminin desteklenmesinde yardımcı bir oyuncaktır.

  Bebeklerin zihinsel, duygusal, bilişsel ve bunun gibi farklı gelişimlerinin daha üst noktalara taşınmasında önemli  rol oynayan oyuncak seçimini, E-Bebek üzerinden tercih edebilirsiniz. E-bebek.com bünyesinde milyonlarca eğlenceli, eğitici ve müzikli oyuncak seçenekleri indirimli fiyatlarıyla sizleri bekliyor!

  Share.
  Leave A Reply