Müzik Severlere Özel Ürünler; D&R!

D&R, kitapseverlerin gözde markalarının başında gelir. Edebiyat, çocuk gelişimi, roman, kişisel gelişim, bilim ve çizgi roman gibi birçok kategoride kitap seçeneği sunar. Sadece kitap değil müzik, oyun, sınava hazırlık, hobi oyuncak ve kırtasiye alanında da birçok seçenekleri mevcuttur.

Özellikle müzik severler için özel albümler ve plaklar için doğru adres D&R.

Face Yourself

Face Yourself, BTS’ye ait albümlerden bir tanesidir. Hip – hop müzik türüne ait albümdür. BTS hayranlarını bekleyen albümün içerisinde toplam birbirinden güzel 12 parça yer almaktadır. Bu parçalar içeresinde mutlaka sizin de favori şarkınız olacaktır. Bu parçalar;

Intro: Ringwanderung

Best Of Me ( Japanese Version )

Don’t Live Me

Blood Sweat & Tears ( Japanese Versiyon )

Cristal Snow

Let Go

Dna ( Japanese Versiyon )

Not Today ( Japanese Versiyon )

Go Go ( Japanese Versiyon )

Mic Crop ( Japanese Versiyon )

Outro : Crack

Happy Hour – Tropical Music

Happy Hour – Tropical Music, serinin en iyisidir. Serinin en yenisi Happy Hour özenle hazırlanmış, özverili ile birbirinden güzel parçalar seçilmişir. Artist müzik tarafından yayınlanan bu albüm gününüzün en keyifli ve güzel saatlerinde size eşlik edecek şarkılardan oluşmaktadır.

Albüm sıralamasında dikkat edilen bir diğer önemli nokta ise gündüz saatlerinin sakinliği, gece saatlerinin ise enerjisinden baz alınarak şarkı sıralamasının yapılmasıdır. Gündüz saatlerinde daha sakin şarkılar size eşlik ediyorken, gece saatlerine doğru daha enerjik dans şarkıları size eşlik eder.

Yeni şarkıların yanı sıra sevilen şarkıların da daha iyi yorumlanarak sizlere sunulması dikkat çeken bir diğer detay. Bu albümde electro swing, dans, raggea,latin ve lounge tarzlarında şarkılar yer almaktadır.

Albümdeki şarkıların bazılarını tanıtıcak olursak;

Like a Stranger

Je Sais Que

Carmelita

Historia De Un Amor vb.

Birden fazla müzik tarzına uygun olan bu albüm sezonun en çok dinlenecek albümü olduğunu ortaya koyuyor.

İlhan Şeşen: Hediyem

İlhan Şeşen: Hediyem albümü İlhan Şeşen’in 47. Sanat yılına özel olarak hazırlana albümdür. İki yılda tamamladığı albümü tüm sevenleri ile Sony Music sayesinde buluşuyor.

Usta müzisyen 47. Sanat yılına özel olarak değerli isimlerle çalıştığı bu albümüne Hediyem adını vererek sanat yılını taçlandırıyor.

İlhan Şeşen’in en sevilen parçalarının bulunduğu bu albümde ona değerli müzisyen arkadaşları da eşlik ediyor.

Bu albümün çıkış şarkısı Yalın’ın yorumuyla ‘Sensiz Olmaz’ şarkısıyla gerçekleşiyor.

Diğer akıllarda kalan şarkılarından Neler Oluyor Bize, Aşk Layık Olanda Kalmalı ve birbirinden güzel diğer şarkıları değerli sanatçı arkadaşları yorumlarıyla bu albümde buluşuyor.

Ve Nazan Öncel Şarkıları

Ve Nazan Öncel Şarkıları, Nazan Öncel’in en sevilen şarkılarının değerli sanatçı arkadaşlarının yorumlamasıyla oluşan albümüdür. Bu albümde yer alan sanatçılar ve yorumladığı şarkılar;

Manuş Baba – Bu Havada Gidilmez

Eypio – Aynı Nakarat

Koray Avcı – Erkekler De Yanar

Sıla – Beni Hatırla

Tarkan – Yalnızlar Treni

Sezen Aksu- Gitme Kal Bu Şehirde

Göksel – Gidelim Buralardan

Neylan Okan – Nazlı Ay

Çağan Irmak – Göç

Mehmet Erdem – A Bu Hayat

Hayko Cepkin – Bırak Seveyim Rahat Edeyim

Gökhan Türkmen – Nazınla Dünya

Fresh Hits In Da Club

Fresh Hits In Da Clup albümünden yep yeni 20 dans şarkısı bulunmaktadır. Daha önce bir yerde rastlamadığınız bu hit şarkılar elektronik, pop, hint, latin ve rap müzik seçenekleriyle müzikseverlere sunulmaktadır.

Albümün gözde parçasından olan efsane şarkı In Da Clup yeni versiyonu ile adından çokça söz ettireceğe benziyor.

D&R sadece kitap, kırtasiye değil müzikseverlerinde ilgi duyduğu albümleri bulmada doğru adres. Eğer sizde ilgi alanınıza ait albümlere anında ulaşmak ve bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken https://www.dr.com.tr/ linkine tıklamak olacaktır.

Yanıt bırak

Copyright © 2022 Muzik Rehber · Tüm hakları saklıdır · Tasarım Müzik
createCookie('reklamGelirVisitedPreviously2', 'reklamGelirVisitedPreviously2', 1); }