Emsan, sofra, mutfak gereçleri, küçük ev aletleri, çeyiz setleri, et tekstili ürünlerini satın alabileceğiniz markadır. Online satış mağazalarından markanın tüm ürünlerini taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Emsan, satın alınan ürünlerin ücretsiz iade edilmesine imkan tanır.

  Emsan Montana İndüksiyon Tabanlı Düdüklü Tencere Seti Siyah Gri 4+6 Litre

  Emsan Montana indüksiyon tabanlı düdüklü tencere seti, siyah- gri renkle birlikte kırmızı-siyah tasarımı da mevcut olan bir üründür. 4 ve 6 litreden oluşan iki farklı gövdesi vardır. İki tencerede de kullanabileceğiniz 2 düdüklü, 2 cam kapağı vardır. Düdüklü kapağı dışında tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Yanmayan ve ısınmayan kulpları vardır. Üretiminde paslanmaz çelik kullanılmıştır.

  Boy 50 cm, en 35 cm, yükseklik 20 cm, ağırlık 6 kd’dır. Emsan mağazasından satın aldığınız ürünlerin 2 yıl garantisi vardır. 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz. Değişim için faturası ile birlikte Emsan mağazalarından değişim yapmanız gerekir.

  Emsan Montana İndüksiyon Tabanlı Düdüklü Tencere Seti Siyah Kırmızı 4+6 Litre

  Emsan Montana indüksiyon tabanlı düdüklü tencere seti, siyah-kırmızı renklerden oluşan estetik bir tasarıma sahiptir. 2 gövde gönderilen setin içerisinde 4 farklı kapak bulunur. 2 adet düdüklü tencere kapağı, 2 adet cam kapak parçaları mevcuttur. Gövdeler 4 litre ve 6 litreliktir. Kapaklar iki tencere için de uygundur.

  Tüm ocaklarda kullanabileceğiniz kapsül tabana sahiptir. Üretiminde paslanmaz çelik kullanılmıştır. Yan sapları bakalittir, yanmaz ve ısınmaz. Düdüklüğü kapağı dışında tüm parçalarını bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

  Emsan mağazasından satın alabileceğiniz ürünün 2 yıl garantisi vardır. Üründen memnun kalmamanız halinde 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürünün faturası ile birlikte mağazalarından değişim yapabilirsiniz.

  Emsan Efsane Düdüklü Tencere 8 Lt

  Emsan efsane düdüklü tencere 8 Lt, 4 lt ve 6 lt seçenekleri de olan bir üründür. Kısa süre içerisinde yiyeceklerinizi besin değerini kaybetmeden pişirebilirsiniz. Güçlü emniyet sistemi vardır, tüm ocak tiplerinde kullanılabilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Paslanmaz çelikten üretilmiştir, buhar gücü ile hızlı pişirir ve besin değerlerini korur. Çift kademeli pişirme ayarı mevcuttur. 22 x 22,5 x 19,5 ölçülere sahiptir. Boyu ve eni 26 cm, yüksekliği 33 cm, ağırlığı 3 kg’dır.

  Emsan Up-line Golden Pink Klasik Paslanmaz Çelik Düdüklü Tencere Seti 4+6 Lt

  Emsan Up-line Golden Pink klasik paslanmaz çelik düdüklü tencere seti, 4 litre ve 6 litre gövdeleri mevcut olan bir üründür. Set içerisinde 2 farklı gövde ve 4 adet kapak gönderilir. 2 cam kapak, 2 düdüklü tencere kapağı vardır. Kapakların tüm gövdelerde kullanılabilir. Tüm ocaklarda kullanım için uygundur. Paslanmaz çelikten üretilmiştir ve parlaklığını kaybetmeyecek bir tasarıma sahiptir.

  Emsan online mağazasından satın alabileceğiniz tencere setinin 2 yıl garantisi vardır. Aldığınız üründen memnun kalmamanız halinde 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürünün faturası ile Emsan mağazalarından değişim yapabilirsiniz.

  Emsan Burcu Paslanmaz Çelik Düdüklü Tencere 4 Lt

  Emsan Burcu paslanmaz çelik düdüklü tencere 4 lt, ortalama 4-5 kişilik yemekler için uygundur. Aynı setin 6 lt ve 8 lt ürünleri de mevcuttur. Buhar gücüyle hızlı bir şekilde pişirir ve besin değeri kaybedilmez. Basınç ayarı vardır, tüm ocaklarda kullanılabilir.

  Emsan mağazasından alacağınız ürünün 2 yıl garantisi vardır. 14 gün içerisinde ücretsiz iade yapabilirsiniz. Düdüklü tencere setlerini satın almak için https://www.emsan.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply