Avva, giyim, ayakkabı, aksesuar ürünlerini online mağazasından satın alabilirsiniz. Kolay iade seçeneği sunan firmadan aldığınız ürünleri ücretsiz bir şekilde iade edebilirsiniz. Avva Murat Boz serisinde kazak, mont, gömlek parçaları vardır.

  Ekru Bisiklet Yaka Jakarlı Kazak

  Ekru bisiklet yaka Jakarlı kazak, sonbahar/kış sezonu ürünüdür. Uzun kol, Jakarlı, bisiklet yaka, slim fit bir tasarıma sahiptir. Ekru dışında renk seçeneği olmayan bir üründür. %50 pamuk, %50 akrilik kumaştan üretilmiştir. XS-3XL arasında beden seçeneklerinin tümü mevcuttur.

  Avva mağazasından satın alacağınız ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Ürünlerden memnun kalmamanız halinde 30 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Avva mağazalarından değişim yapma şansınız vardır.

  Antrasit Tam Balıkçı Yaka Düz Kazak

  Antrasit tam balıkçı düz yaka kazak, yeşil rengi de mevcut olan bir üründür. Sonbahar/Kış sezonunun ürünüdür. Orta kalınlıkta bir kumaşı vardır. Örme kumaş, uzun kol, baskısız, comfort fit bir tasarıma sahiptir. %50 pamuk, %50 akrilik kumaştan üretilmiştir. XS-XXL arasında beden seçenekleri mevcuttur. Online adresinden uygun beden ölçüleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Avva online satış mağazasından satın alacağınız ürünleri 30 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürünlerin değişimi yapmak için faturası ile birlikte Avva mağazalarından değişim yapabilirsiniz. Aldığınız ürünlerin iade işlemleri 1-3 iş günü içerisinde tamamlanır.

  Antrasit Tam Balıkçı Yaka Jakarlı Kazak

  Antrasit tam balıkçı yaka Jakarlı kazak, Murat Boz Koleksiyonunda yer alan Sonbahar/Kış sezonunun bir ürünüdür. %50 pamuk, %50 akrilik kumaştan üretilmiştir. Orta kalınlıkta bir kumaşı vardır. Kolları uzun, yakası tam balıkçı, slim fit bir tasarıma sahiptir.

  Ürünün bakımında ağartıcı kullanmamanız ve kuru temizleme yapmamanız gerekir. Düşük ısıda ütülenebilir. Avva online mağazasından ürünü satın alabilir, memnun kalmamanız halinde 30 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürün faturası ile mağazalara müracaat ederek değişim yapma şansınız da vardır.

  Açık Kahve Bisiklet Yaka Jakarlı Kazak

  Açık kahve bisiklet yaka Jakarlı kazak, Avva mağazasının Murat Boz koleksiyonunda yer alan parçalardan biridir. Sonbahar/Kış koleksiyonunun bir ürünüdür. Orta kalınlıkta bir kumaş dokusu vardır. %50 pamuk, %50 akrilik kumaştan üretilmiştir. Kolları uzun, yakası tam balıkçı, comfort fit tasarımı vardır. S-XXL arasında beden seçenekleri mevcuttur. Online adresi üzerinden beden ölçüleri hakkında detaylı bilgi alarak almanız gereken bedeni öğrenebilirsiniz.

  Avva, taksit ve iade seçenekleri sunmaktadır. Satın aldığınız üründen memnun kalmamanız halinde 30 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade etmek için online adresinden iade formu doldurmanız gerekir. İade işlemleri kargoya vermeniz ardından 1-3 iş günü içerisinde tamamlanır. Ürünün faturası ile birlikte Avva mağazalarından değişim yapabilirsiniz.

  Lacivert Bisiklet Yaka Jakarlı Kazak

  Lacivert bisiklet yaka Jakarlı kazak, Avva mağazasının Murat Boz koleksiyonunda yer alan parçalardan biridir. Sonbahar/Kış koleksiyonu ürünüdür. %50 pamuk, %50 akrilik kumaştan üretilmiştir. Kumaşı orta kalınlıktadır. Kolları uzun, slim fit, jakarlı tasarımı vardır. XS-3XL arasında beden tablosu mevcuttur. Online adresi üzerinden beden ölçüleri hakkında detaylı bilgi alabilir, almanız gereken bedeni öğrenebilirsiniz.

  Avva, ürünlerinin satın alındıktan sonra iade edilmesine imkan tanımaktadır. Memnun kalmadığınız ürünleri 30 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürünün faturası ile Avva mağazalarından değişim yapabilirsiniz.

  Avva, Murat Boz koleksiyonu ürünleri için taksitli ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Online adresinden koleksiyonunun tüm parçalarını inceleyebilirsiniz. Avva adresinden satın aldığınız ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Koleksiyonun ürünlerini satın almak için https://www.avva.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

   

  Share.
  Leave A Reply