molly_nilsson

    Sizin için bilmem ama benim için Eylül ayının en sevindirici haberi oldu Molly Nilsson gibi bir ismin ülkemize geleceğini duymak. Daha önce Facebook hesabı üzerinden iletişime geçtiğim Nilsson, zaten bana Ekim ayında İstanbul’a geleceğini söylemiş ama kesin bir tarih vermemişti. Sonunda o kesin tarih de açıklandı ve mOlly Nilsson konseri için sabırsızlanmaya başlayabiliriz. Sanatçı ilk olarak İstanbul Peyote’de, ardından da Ankara’da sahne alacak.

    Stockholm doğumlu Berlin’de yaşamını sürdüren synthpop müzik şarkıcı, söz yazarı ve prodüktörü Molly Nilsson, 2007 yılından beri kendi bağımsız müziğini icra ediyor. Birçok ülkede verdiği konserler ve kendine has tarzı ile hayran kitlesini oldukça genişleten başarılı şarkıcı, şu ana dek beş stüdyo albümü ve bir EP’ye imza attı. Nilsson’ın elektronik müziğin puslu yanını nostaljik pop müziğe katması, şarkı sözleri ve dikkat çekici sesi, birçok önemli mecrada övgü dolu sözlerle karşılandı.

    Molly Nilsson, tüm bu tecrübelerini samimi bir atmosferde aktarmak üzere Türkiye’deki ilk performansıyla 29 Ekim’de IF Performance Hall sahnesinde…

    Share.
    Leave A Reply