Son zamanların en yaratıcı sanatçılardan biri olarak gösterilen Mavi, Nisan ayının başlarında “Saz Söz Mavi” isimli albümünü sevenlerinin beğenisine sunmuştu. Albüm Pasaj Müzik firmasının imzasını taşıyor. Geçen sene albüm çıkmadan önce Youtube kanalı ile parçalarını tanıtmaya başlayan Mavi, albümünü piyasaya sürdükten sonra şimdi de konser maratonu için hazırlanıyor!

  8 Mayıs’ta Moda Kayıkhane Sahnesi’nde!

  2018 yılında Saz Söz Mavi albümü ile müzik dünyasında güzel bir çıkış yakalayan Mavi, konserleriyle de isminden söz ettireceğe benziyor. Mavi, Mayıs ayında Moda Kayıkhane Sahnesi’nde bir konser vermeye hazırlanıyor.

  Konser çalışmalarını sıkı bir biçimde sürdüren Mavi’nin seyirciler için sürprizleri de olacak. Sürprizler arasında konserde Mavi’ye eşlik edecek isimler de yer alıyor.

  Albümündeki her şarkı için klip çeken ve albümünü piyasaya sürmeden önce Youtube kanalında başarılı bir tanıtım yapan Mavi, konser programını güçlü bir şekilde oluşturuyor.

  Mavi, albümünün lansman gecesi için 8 Mayıs’ta Moda Kayıkhane’de vereceği konserde “Saz Söz Mavi”, “Gidersen”, “Silmesinler İzlerimi” gibi birçok sevilen şarkının yanı sıra eski şarkılarını da seslendirecek.

  Share.
  Leave A Reply