Midtown Fest - Portishead

  İngiltere’nin şu anda en çok dinlenen gruplarından biri olan, alternatif, core rock yapan Portishead, İstanbul’da mükemmel bir konser vermeye hazırlanıyor. Daha önce Türkiye’de, ülkemizde hiçbir konser vermemiş olan grubun sahnesine büyük bir ilginin olacağına kesin bir gözle bakılırken etkinliğin tek grup konseri yerine bir festival havasında yapılacak olmasına, birçok farklı grubun daha sahne alacak olması sevindiren diğer detaylardan birkaçı. Midtown Festivali İstanbul 20 Ağustos tarihinde gerçekleşecekken, headliner olarak Portishead sahne alacak.

  Portishead’in yanı sıra festivalde sahne alacak olan isimler arasında Savages, Thought Forms, Telepatik, The Away Days ve The Ringo Jets de yer alıyor. Konserin bilet fiyatlarının uygun olduğunu söyleyebiliriz; işte fiyat listesi:

  VIP – 450.00 TL
  Diamond – 300.00 TL
  Golden – 150.00 TL
  Silver – 100.00 TL

  Biletix üzerinden online olarak satın alabileceğiniz biletler gişelerde de satılıyor olacak; yine biletix şubeleri de biletleri temin edebileceğiniz yerler arasında. Konsere büyük bir ilginin olmasını beklediğimiz için biletleri şimdiden, ya da en erken ne zaman alabiliyorsanız o zaman almanızı öneriyoruz, geriye kalmayabilir!

  Share.
  Leave A Reply