mfo_duman

  Türk rock müziğinin en önemli isimlerinden biri olan, bunun yanı sıra özellikle son senelerde çıkardıkları şarkılarla milyonlar tarafından sevilmeyi başaran Duman, Türk müziğinin en köklü ve güçlü gruplarından olan MFÖ ile bu ay içerisinde sahne alacak. 20 Eylül tarihinde İstanbul’un en güzel konser alanlarından biri gösterilen Lifepark’ta konser verecek olan ikili grup inanılmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor kendi sevenlerine. MFÖ – Duman Konseri biletleri biletix üzerinden satışa sunulurken iki tip fiyatlandırmanın olduğunu ve fiyatların da gayet uygun olduğunu vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim.

  Duman ve MFÖ, Lifepark ile Birlikte Hayata sahnesinde…

  Şehre dönüşü müzikseverler için bir kutlamaya dönüştürmeyi hedefleyen Lifepark ve Birlikte Hayata, 20 Eylül Cumartesi MFÖ ve Duman’ın sahne alacağı bir konserle yaz bitmeden dolu dolu bir gün geçirmek isteyenleri şehrin müzik dolu yemyeşil ormanına bekliyor.

  İstanbul’un müzik dolu ormanı Lifepark, Birlikte Hayata desteğiyle yaz tatilinden şehre dönenleri doğaya, müziğe ve eğlenceye doyacakları bir etkinlikle ağırlamaya hazırlanıyor. 20 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirilecek Life Park ile Birlikte Hayata etkinliginde, Türk pop-rock müziğinin efsane grubu MFÖ ve rock müziğinin kitleleri peşinden sürükleyen grubu Duman sahne alacak.

  Lifepark ile Birlikte Hayata, farklı müzik türlerinden zevk alan müzikseverlere saat 13:00’te kapılarını açacak. En beğenilen şarkıları ve keyifli sürprizlerle dolu performanslarıyla Duman saat 18:30’da, MFÖ ise saat 21:00’de sahnedeki yerini alacak.

  Program:
  17:00: Kapı Açılış
  18:30: Duman
  21:00: MFÖ

  Share.
  Leave A Reply