Müziğe geçiş hikayesi ve ürettiği şarkılarıyla dikkat çeken mavi yeni albümünü çıkarttı. Müziğe geçmeden önce hukuk okuyup avukatlık yapan Mavi, Saz Söz Mavi adını verdiği albümü ile sevenleriyle buluştu. “Ufalandım” isimli çıkış şarkısının sözleri ve müziğini kendi oluşturan Mavi, bu şarkıya yoğun bir çalışma sonrasında klip çekti.

  Albümden Önce Her Ay Bir Şarkı Paylaştı!

  Geçtiğimiz hafta yeni albümünü piyasaya süren Mavi, albümü henüz piyasaya çıkmadan şarkılarını videolu olarak internetten paylaşmaya başlamıştı. Bu sayede güçlü bir ön tanıtım yapmayı hedefleyen Mavi, şu anda yeni çıkan albümünün heyecanını yaşıyor.

  Albümündeki şarkılardan ilk olarak “ Gidersen” adlı şarkıyı sevenlerine tanıtan Mavi, bunun ardından ise “Silmesinler İzlerimi” ile yayınlarına devam etti. Saz Söz Mavi isimli albümünde bulunan diğer şarkılardan Müstahak, Dünya Güzeli, Kaçak ve Selametle için de tanıtım yapan Mavi, İstanbul’un dikkat çekici ve albüm konseptine uygun yerlerinde klip çekimleri gerçekleştirdi. Yoros Kalesi, Agora Meyhanesi, Beylerbeyi gibi yerler çekimler için kullanıldı.

  Yorumculuğunu ve yazarlığını gittikçe daha çok geliştiren Mavi, toplamda 10 şarkı ile albümünü çıkartmış durumda…

  Share.
  Leave A Reply