Marc Anthony’e Nafaka Şoku

Marc-Anthony

Marc Anthony’e Nafaka Şoku, Marc Anthony’nin eski karısı, şarkıcının kendisinden doğan çocuklarına ilgisiz davrandığını ve kendilerini Valley’deki derme çatma bir eve taşınmak zorunda bıraktığını iddia ediyor.

TMZ’nin haberine göre iddianın sahibi Dayanara Torres, halihazırda şarkıcıdan doğan iki oğlu için aldığı aylık 13.000 dolar olan çocuk nafakasının aylık 113.000 dolara çıkartılmasını istiyor.

Her ne kadar bu çok büyük bir artış olsa da Torres, bu artışın Anthony için çok düşük ve önemsiz bir miktar olduğunu söylüyor.

Anthony’nin boşanmaları sırasında, özel adasını ve diğer bazı mallarını satmak zorunda kalacak kadar finansal açıdan kötü durumda olduğunu söylediğini iddia eden Torres, bu durumdan özellikle yakınıyor.

Çünkü Torres, boşanmalarının kesinlik kazandığı hafta Anthony’nin o sırada birlikte olduğu Jennifer Lopez’e 4 milyon dolar değerinde bir yüzük aldığını söylüyor.

Anthony’nin çocuklarını haftalarca ve hatta bazen aylarca görmediğini söyleyen Torres, bir defasında Anthony’nin çocuklara işleri sebebiyle kendilerini ziyaret edemeyeceğini söylediğini fakat çocukların sonrasında televizyonda babalarını Jennifer Lopez ile plajda eğlenirken görüp yıkıldıklarını söylüyor.

Bu arada Anthony’nin çocuklara pahalı hediyeler aldığını söyleyen Torres, fakat yaşadıkları evin çok küçük olmasından dolayı çocukların o oyuncaklarla oynayabilecekleri yere sahip olmadıklarını belirterek bu vesileyle Anthony’yi yine eleştiriyor.

Torres ayrıca Lopez’in kendisinden çok daha fazla çocuk nafakası aldığını iddia ediyor.

Yanıt bırak

Copyright © 2013 Muzik Rehber · Tüm hakları saklıdır · Tasarım Müzik