Mabel Matiz

  Türk pop müziğinin en sevilen seslerinden biri olan Mabel Matiz, ülkemizin ilk sivil toplum festivali olan Sivilfest Gençlik Buluşması’nda sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor! 14 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan festivalde, saat akşam 9’da Mabel Matiz sahne alacakken başka sanatçılar da sahnede olacak. Konser biletleri biletix üzerinden satışa sunuldu ve fiyatlar da uygun. Öğrencilerden 31 TL talep edilirken tam biletler ise 56 TL. Aşağıda vermiş olduğumuz linkten siz de biletlerinizi satın alabilirsiniz.

  Mabel Matiz Konseri Ataköy Marina – 2015 Biletleri

  “Aştım yolları
  Aşkı önüme koydum
  Bir zeytin dalı
  Bir çift göz yeter, doydum”

  Söz yazarlığı ve çarpıcı yorumuyla algılarda dikkati çeken, son albümü ‘Gök Nerede’ ile de kalplerde yerini sağlamlaştıran Mabel Matiz, Zor değil, Yaşım Çocuk, Alaimisema, Gel gibi dillere pelesenk olmuş şarkılarıyla Ataköy Marina Park’ta.

  Arkada Marinanın eşsiz deniz manzarası ile fonda Mabel Matiz’in sesi gençleri eğlendirirken kreatif etkinlikler, sivil toplum farkındalığı sağlayacak.

  Kendini her sivil toplum gönüllüsü genç gibi ‘İyiliğe inanan, hafif ve rahat bir insanım sanırım. Yani kafa olarak rahat. Her daim tabulardan uzak ve açık tutmaya’ çalışıyorum zihnimi.’’ cümleleriyle tanımlayan Mabel Matiz’in hep bir ağızdan söylenerek ölümsüzleşeceği şarkılarını dinlemek için Türkiye’nin ilk sivil toplum festivali ‘Sivilfest Gençlik Buluşması’na bekleniyorsunuz.

  Share.
  Leave A Reply